روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۸/۰۸
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 603
  • 906
  • 1,359,666
احداث کانال‌های سرپوشید سطح منطقه ۱ با ۲۰ میلیارد ریال هزینه

شهردار منطقه یک تبریز از احداث کانالهای سر پوشیده این منطقه با هزینه ای بالغ بر ۲۰ میلیارد ریال خبر داد.
به گزارش شهریار به نقل از شهرداری منطقه ۱ تبریز، محمدعلی مولاخواه افزود: پروژه‌های کانال‌کشی منطقه ۱ در جهت مهار آبهای سطحی به خصوص در مواقع بحرانی از جمله سیل و بارندگی‌های فصلی، توانسته نقش مهم و بسزایی ایفا کند. این پروژه در رفع معضل تجمع آب‌های بارندگی که سال‌ها، مغازداران و منازل واقع در مسیر را با مشکلات اساسی مواجه کرده بود، پیش‌بینی و طراحی شده است.
شهردار منطقه یک اظهار داشت: این کانالها با باکس ۲*۲ انجام یافته و آب‌های جاری را به راحتی و بدون توقف به صورت روان عبور خواهند داد.
هم چنین در ادامه معاون عمرانی شهرداری منطقه ۱ تبریز گفت: کانالهای سر پوشیده در خیابان عباسی، گلپارک، خیابان قانون، مسیر گلکار و محدود بیمارستان امام سجاد به طول ۸ کیلومتر انجام یافته است.
وی افزود : پروژه سالن چند منظوره بحران در مرحله ساخت و تکمیل اسکلت‌بندی پیگیری می‌شود.
رامین نصر‌اله‌پور با بیان این‌که پروژه سالن چند منظوره در سطح منطقه یک با سرعت در حال اقدام است، افزود: این پروژه مهم و اساسی که یکی از نیازهای منطقه است و در زمانهای بحران و حوادث غیر مترقبه می تواند نقش مهمی را ایفا نماید، هم اکنون وارد مراحل جدید اجرائی خود شده است .
معاون فنی و عمرانی منطقه یک اظهار نمود: فاز جدید این عملیات شامل ساخت اسکلت و نیز بازرسی جوش سالن در حال اجرا می باشد و در کارگاه مربوطه انجام تا نصب شود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز