روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۳/۰۸
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 322
  • 351
  • 1,279,855
احداث ۸۱۰ واحد مسکن مهر در هریس

فرماندار هریس از احداث ۸۱۰ واحد مسکن مهر در قالب شرکت تعاونی، انبوه ساز و انفرادی در این شهرستان خبر داد.
صابر تقویمی در جلسه شورای مسکن این شهرستان با محوریت بررسی مسائل و مشکلات مسکن مهر افزود: از این تعداد تنها در ۸۷ واحد مسکن مشکل وجود داد و در طرح ۴۸ واحدی تعاونی مسجد کبود این شهرستان نیز با وجود پیگیری های مکرر بنیاد مسکن در خصوص ۸ نفر از متقاضیانی که تاکنون نسبت به فروش اقساطی اقدام نکرده اند، مقرر شد اقدام های لازم از طریق واحد حقوقی بانک مسکن انجام شود.
وی در خصوص مشکلات طرح ۶۰ واحدی شهر کلوانق نیز اظهار کرد: در خصوص برق رسانی به مسیر این طرح و راه دسترسی و محوطه آن با هماهنگی هیات امنای این طرح، اداره برق هریس و شهرداری کلوانق در اسرع وقت مشکل مرتفع می شود.
فرماندار هریس از اداره راه و شهرسازی و بنیاد مسکن این شهرستان در خصوص نحوه تنظیم قرارداد اجاره عرصه و اعیان و اسناد مالکیت واحدها، خواستار تحویل اسناد مالکیت به صاحبان مسکن مهر۶۰ واحدی شهر کلوانق در مدت یک ماه آینده شد.
تقویمی، در خصوص پروژه ۷۲ واحدی شهر هریس با اشاره به پیشرفت بیش از ۸۵ درصدی آن و عدم متقاضی مسکن مهر در این شهر خواست تا اداره بهزیستی پیگیری های لازم را در خصوص تحویل پروژه برای ایجاد و بهره وری به عنوان مجتمع خانه سالمندان انجام دهد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز