روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۳۰
روزنامه ساقی آذربایجان
احسان حاج صفی به المپیاکوس پیوست

چپ پای ایرانی سابق سپاهان اولین خرید زمستانی المپیاکوس خواهد بود ، قهرمان یونان و تیمی که کریم انصاری فر را نیزدر خدمت دارد.
به گزارش “ورزش سه” ، حاج صفی که پروژه انتقال اش از پانیونیوس به المپیاکوس در یک ماه گذشته بارها شنیده شده است ، با مسئولان این باشگاه به توافق نهایی رسید و احتمالا با حضور در ساختمان المپیاکوس در آتن قرارداد رسمی خود را امضا خواهد کرد. مبلغ این قرارداد ۶۰۰ هزار یورو تخمین زده شده و حاج صفی چهاردهمین بازیکن تاریخ پانیونیوس است که سر از تیم بزرگتر المپیاکوس در می آورد .جالب اینکه رد فهرست منتشره رسانه های یونان نام کریم انصاری فر نیز به چشم می خورد که مثل دو ایرانی دیگر حاضر در این لیگ نمایشی قابل توجه و درخشان داشته است .
حاج صفی ۲۷ ساله که از سال ۲۰۰۹ در تیم ملی ایران حضور دارد و همواره یکی از بهترین های باشگاهی و ملی بوده در تیم جدیدش رقیب سرسختی دارد اما ظاهرا قراردادش طوری تنظیم شده که حداقل در ۱۲ بازی این فصل حضور داشته باشد و با آمادگی کامل به جام جهانی برود.
با انتشار این خبر رسانه های یونانی پوشش کاملی روی این چپ پای اصفهانی داشته و حتی عکس هایی از مراسم ازدواج او را منتشر کرده اند که تیتر سایت اس دی ان ای برای این عکس ها جالب است : زیباترین گل احسان!
حاج صفی که قبلا در بوندس لیگای دو بازی کرده و سپس در یک رفت و برگشت به اروپا کوچ کرده است امیدوار است بعد از جام جهانی به لیگ بزرگتری برود اگرچه بازی در المپیاکوس بزرگترین تیم یونان افتخار بسیار بزرگی است .

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز