روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۸/۰۹
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 347
  • 849
  • 1,360,259
احمدی: از روزهای بدشانسی فاصله گرفتیم

هافبک دفاعی پدیده که تولد فرزندش را انگیزه زیادی برای درخشش در ترکیب سرخپوشان مشهدی عنوان می‌کند.
به گزارش ساقی آذربایجان به نقل از “ورزش سه”، کریم احمدی، هافبک جوان پدیده که عملکرد مناسبی در ترکیب این تیم داشته امیدوار است حضور فرزندش انگیزه‌های او برای موفقیت بیشتر در جمع سرخپوشان را افزایش دهد.
او در خصوص شرایط پدیده گفت: بعد از هفته‌ها نتیجه مناسبی کسب کردیم و از روزهای بدشانسی فاصله گرفتیم و این مساله اکنون روحیه خوبی به تیم تزریق کرده است و امیدواریم در هفته‌های آتی نیز به چیزی که به دنبال آن هستیم برسیم.
احمدی در خصوص حاشیه‌های به وجود آمده حول مدیریت و فنی این باشگاه نیز گفت: پدیده توانسته علیرغم تمام حواشی جایگاه مناسبی بین هواداران مشهدی داشته. با این شرایط نیاز حمایت و توجه بیشتری هستیم تا بتوانیم عملکرد مناسبی داشته باشیم و تمرکز بازیکنان حفظ شود. این هفته پیروزی بزرگی در آبادان برابر نفت به دست آوردیم و امیدوارم این شرایط ادامه داشته باشد.
هافبک دفاعی سرخپوشان مشهدی که به تازگی صاحب فرزند شده حضور او را انگیزه مضاعفی برای موفقیت می‌داند: واقعا خوشحالم و حس بزرگی را تجربه می‌کنم. پدر شدن یک حس توصیف ناپذیر است و اکنون خودم را خوشبخت‌ترین فرد زمین می‌دانم و انگیزه‌هایم برای موفقیت با تولد پسرم ابوالفضل افزایش یافته است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز