روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 699
  • 745
  • 1,382,123
احیاء زنجیره تولید تنها راه نجات اتحادیه ها و تشکل های بخش کشاورزی

رئیس سازمان جهادکشاورزی استان گفت: احیاء زنجیره تولید تنها راه نجات اتحادیه ها و تشکل های بخش کشاورزی است.
کریم مهری در جلسه کارگروه تولیدات دامی که در اتاق جلسه سازمان برگزار شد، ضمن بیان این مطلب افزود: آمار مبنای تصمیم گیری در تمام کارهاست، باید آمار دام سنگین و سبک استان مستند و قابل استناد باشد و تمام تصمیمات مدیریت دام و طیور باید حسب امکانات و پتانسیل ها و اقلیم منطقه باشد.
رئیس سازمان جهادکشاورزی استان گفت: احیاء زنجیره تولید در قالب اتحادیه های دام و طیور و اتصال اتحادیه های زیربخش دام و طیور به اتحادیه های تعاونی روستایی، بازار بزرگ مصرف محصولات تولیدی در شهرها و روستاهای استان می باشد.
مهری ادامه داد: سازمان جهادکشاورزی آذربایجان شرقی آمادگی کامل دارد بر تامین فضای مورد نیاز فروش محصولات کشاورزی اتحادیه ها و تشکل های کشاورزی چند واحد انبار خود را با زمان معلوم و هزینه اندک در اختیار تعاونیها قرار دهد، هر چند در این خصوص کارهای ارزشمندی انجام یافته است.
رئیس سازمان جهادکشاورزی استان اظهار کرد: سازمان جهادکشاورزی در شهرکهای کشاورزی آماده همکاری با اتحادیه های کشاورزی و دام و طیور، جهت تامین و تولید علوفه و میوه است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز