روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 566
  • 745
  • 1,381,990
اخاذی ۳۰ میلیونی با عکس‌‌های سیاه

مردی که با قصد انتقامگیری، عکس‌های سیاه از فردی تهیه کرده و دست به اخاذی میلیونی زده بود، همراه همدستش دستگیر شد.
هفته گذشته وکیلی با حضور در شعبه هفتم بازپرسی دادسرای جنایی تهران از دو مرد به اتهام تهیه عکس‌های غیراخلاقی و اخاذی از موکلش شکایت کرد.
وی به قاضی مرشدلو گفت: موکلم چند هفته پیش مردی را به عنوان مسافر به طور اتفاقی سوار خودرویش کرد و او را به مرکز شهر تهران رساند. بعد به سمت خانه خودش در آن حوالی رفت که هنگام ورود به پارکینگ، مرد مسافر و فرد دیگری با چاقو او را تهدید کردند و وارد آپارتمانش شدند. آنها با تهدید و زور از موکلم عکس‌های غیراخلاقی گرفتند و از محل فرار کردند. یکی از آنها در تماس با موکلم او را تهدید کرد اگر به او پولی نپردازد، این عکس‌ها را در تلگرام منتشر می‌کند و آبروی او را می‌برد. موکلم از ترس آبروی کاری و خانوادگی‌اش مجبور شد پول درخواستی مرد اخاذ را بپردازد تا عکس‌ها را منتشر نکند. او دو بار از موکلم پول گرفت و دست به اخاذی میلیونی از او زد. این مرد همچنان قصد اخاذی دارد که موکلم تصمیم به شکایت گرفت.
همزمان با تشکیل پرونده قضایی، تحقیقات ماموران اداره آگاهی تهران برای شناسایی و دستگیری مرد اخاذ و همدستش آغاز شد. شاکی با حضور در پلیس آگاهی از دو مرد جوان به اتهام حبس غیرقانونی و تهیه عکس‌های سیاه و اخاذی میلیونی شکایت کرد. تا این که چند روز پیش مرد اخاذ وقتی با شاکی قرار ملاقات گذاشته بود تا پولی از او بگیرد در حلقه محاصره ماموران گرفتار و دستگیر شد .چند سال پیش با شاکی درگیر شدم و از آن زمان از او کینه به دل داشتم. بعد از مدتی محل کار او را پیدا کردم. او را تعقیب و نشانی خانه‌اش را پیدا کردم. بعد هم با کمک دوستش نقشه اخاذی را طراحی و اجرا کردیم.در این سال‌ها چهره‌ام تغییر کرده بود و او نمی‌توانست مرا شناسایی کند. روز حادثه طبق نقشه‌مان من به عنوان مسافر سوار خودرویش شدم و او تا نزدیک خانه‌اش مرا رساند و پیاده شدم. بعد دوستم نزد من آمد و با تهدید شاکی از او فیلم و عکس سیاه گرفتیم. در ادامه برای منتشر نکردن عکس‌های او، ۳۰ میلیون تومان اخاذی کردیم.با اعتراف متهم، همدستش نیز دو روز پیش دستگیر شد. او نیز اعتراف کرد فقط با دوستش در این کار همراه بوده، اما او اخاذی نکرده است.
متهمان در بازداشت به سر می‌برند و تحقیقات برای رازگشایی از دیگر جرایمشان ادامه دارد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز