اخبارکوتاه

ربودن یک دختربچه در سوپرمارکت

کودکی که در حال چیدن وسایل در سوپرمارکت بود، توسط یک مرد غریبه دزدیده شد.
به گزارش از باشگاه خبرنگاران،‌ یک دختربچه در داخل سوپرمارکتی در استان گوانگ دونگ چین، مشغول چیدن وسایل بود که توسط یک مرد به محلی نامعلوم منتقل شد. رسانه‌های محلی اعلام کرده‌اند احتمالاً این فرد از اعضای باند قاچاق انسان است.

غافلگیری  سوداگر مرگ در استراحتگاه

دو قاچاقچی حرفه‌ای که در پوشش مسافرت‌های خانوادگی اقدام به حمل و توزیع مواد مخدر در بخش‌های مختلف تهران و البرز می‌کردند، درعملیات غافلگیرانه مأموران پلیس دستگیر شدند.
سرهنگ «مهدی فضلی علیشاه» ، رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز دراین باره گفت: «با دریافت گزارش فعالیت مشکوک یکی از ساکنان استان- که اصلیت جنوبی داشت- و همدستش در زمینه تهیه و توزیع مواد مخدر، تحقیقات تخصصی دراین باره آغاز شد.
بررسی‌های مقدماتی نشان داد مظنون اصلی پرونده با یک خودروی سواری وهمراه خانواده‌اش، مواد مخدر را به استان‌های البرز و تهران انتقال می‌دهد.
همچنین درادامه بررسی‌های نامحسوس مشخص شد دو قاچاقچی بتازگی محموله‌ای از شرق کشور دریافت کرده و قصد انتقال آن به استان البرز را دارند.
بنابراین تیمی از مأموران اداره عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر به محورهای اصلی منتهی به استان البرز اعزام شدند و به کمین نشستند تا اینکه پس ازچند ساعت کنترل خودروهای مشکوک، سرانجام خودروی پژو ۴۰۵ مورد نظر را شناسایی و به صورت نامحسوس آن را تعقیب کردند.
وقتی دو قاچاقچی در استراحتگاه بین راهی توقف کردند مأموران وارد عمل شده و در کف صندلی عقب ۱۰بسته بزرگ ۱۰کیلویی و ۲ بسته کوچک و در مجموع ۱۰۸کیلوگرم تریاک که به طرز ماهرانه‌ای در یک پوشش مخصوص جاسازی شده بود کشف کردند.
قاچاقچیان نیز پس ازدستگیری تحت بازجویی‌های تخصصی قرارگرفته‌اند.

قرار ملاقات با قاتل ناشناس

سرنشین یک خودرو با شلیک چند گلوله در بزرگراه آزادگان مردی را کشت و متواری شد.
راننده پژو ۲۰۶ با شلیک ۵ گلوله، مرد جوانی را در مقابل چشمان کودک سه ساله‌اش به قتل رساند و از صحنه جنایت فرار کرد.
ساعت ۱۶:۲۰ دقیقه ۱۶ آبان مأموران کلانتری ۱۷۹ خلیج فارس در تماس با بازپرس کشیک قتل پایتخت اعلام کردند مرد جوانی در مسیر شرق به غرب بزرگراه آزادگان، خروجی اتوبان خلیج فارس با شلیک گلوله مجروح شده و هنگام انتقال به بیمارستان فیاض بخش جان خود را از دست داده است.
با حضور بازپرس کشیک قتل پایتخت و تیم تحقیق در محل، مشخص شد مقتول مرد سی و دو ساله‌ای است که بر اثر اصابت چند گلوله به پهلوی راستش کشته شده است.
پسردایی مقتول که شاهد این جنایت بود، به مأموران گفت: «ساعت ۳ بعدازظهر با «کوروش»، پسرعمه‌ام تماس گرفتم و قرار شد با هم به قهوه خانه‌ای برویم. چند دقیقه بعد کوروش به همراه پسر سه ساله‌اش آمد و با هم به طرف قهوه خانه‌ای در نزدیکی بزرگراه آزادگان رفتیم. در راه تلفن همراه کوروش زنگ خورد اما متوجه نشدم چه کسی پشت خط بود اما با هم قرار ملاقات گذاشتند. در بین راه پسرعمه‌ام از من خواست خودرو را نگه دارم و بعد از خودرو پیاده شد و کنار بزرگراه آزادگان ایستاد. در همین لحظه یک پژو ۲۰۶ کنار کوروش توقف کرد و ناگهان به سمت او دو تیر شلیک کرد. پسرعمه‌ام که از این تیراندازی یکه خورده بود سنگی از روی زمین برداشت و به سمت خودرو پرتاب کرد که شیشه آن شکست. با این اتفاق راننده مسلح پژو ۲۰۶ نیز پیاده شد و سه گلوله دیگر به سمت پسرعمه‌ام شلیک کرد و سوار بر خودرو شد و از محل گریخت.»
با تکمیل تحقیقات و اظهارات شاهد، بازپرس سجاد منافی آذر از شعبه سوم دادسرای امور جنایی تهران دستور شناسایی و دستگیری سرنشین خودرو ۲۰۶ را صادر کرد و جسد مقتول نیز به پزشکی قانونی انتقال یافت.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از