روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۰۶
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 310
  • 1,139
  • 1,383,617
اخبار شهرستان

پیگیری دلایل تلف شدن ماهی‌های  رودخانه اهرچای

مدیر روابط عمومی اداره‌کل حفاظت محیط زیست آذربایجان‌شرقی گفت: دلایل تلف شدن ماهی‌های رودخانه اهرچای را پیگیری می‌کنیم.
داود قاسم‌زاده  در خصوص تصاویر منتشر شده از تلف شدن ماهی‌های رودخانه اهر چای، بیان کرد: فعلاً دلیل این اتفاق مشخص نیست و یگان‌های حفظات محیط زیست استان را به منطقه اعزام می‌کنیم تا موضوع را بررسی کنند.
وی افزود: به محض مشخص شدن نتایج بررسی و دلایل تلف شدن ماهی‌های این رودخانه، اطلاع‌رسانی خواهد شد.

الزام مساجد به همکاری با موسسات  برای جمع آوری زکات فطره

معاون سیاسی فرماندار شهرستان میانه گفت: تمامی مساجد ملزم به همکاری با ادارات، موسسات و صندوق های مجوز دار در جمع آوری زکات فطره هستند.
محمدرضا مشایخی در جلسه هماهنگی جمع آوری زکات فطره با اشاره به مشارکت سازمان های مردم نهاد با نهادهای حمایتی از جمله کمیته امداد، بهزیستی و موسسات خیریه در جمع آوری زکات فطره طی سال جاری اظهار کرد: موسساتی که به صورت حقوقی به ثبت رسیده اند می توانند در کنار نهادهای حمایتی با افراد دارای کارت شناسایی در محل های مشخص شده نسبت به جمع آوری زکات فطره اقدام نمایند.
وی تاریخ مجوز این موسسات و افراد برای جمع آوری زکات فطره را یک روزه خواند و گفت: صندوق های جمع آوری در محل های مورد نظر استقرار یافته و دارای برچسب واحد با مهر و امضاهای مشخص از سوی ادارات بهزیستی و کمیته امداد امام (ره) می باشد.
مشایخی با بیان اینکه جمع آوری زکات فطره از سوی موسسات مردم نهاد بر اساس مصوبات جلسه هماهنگی جمع آوری زکات انجام می شود،افزود: نظارت و کنترل لازم از سوی نیروی انتظامی صورت گرفته و با هر گونه تخلف برخورد می شود.
وی تاکید کرد: کمیته امداد، بهزیستی، موسسه خیریه حضرت ابوالفضل (ع) و موسسه ایتام المهدی مجاز به جمع آوری زکات فطره با ارائه کارت شناسایی معتبر مهر شده توسط دبیرخانه زکات و فرمانداری هستند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز