روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۰۶
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 128
  • 969
  • 1,384,404
اخبار شهرستان

ورود خیران در پروژه های عمرانی

نماینده مردم هشترود و چاراویماق در مجلس از ورود خیران در پروژه های عمرانی روستاهای هشترود خبر داد.
سیدحمزه امینی در حاشیه بازدید از روند اجرائی عملیات تکمیل پل راه روستای کله گرد که توسط خیرین و اهالی روستا در حال اجراست، گفت: واقعا باید دست تک تک خیرین و اهالی روستا را بوسید که اینگونه وارد میدان شده و در راستای توسعه و آبادانی روستا تلاش می کنند.
وی اظهار داشت: خوشبختانه اعتبار آسفالت مسیر روستای کله گرد نیز در حدود ۶۳۰ میلیون تومان تخصیص یافته که جا دارد از همکاری و تلاش فرماندار هشترود در این زمینه تشکر کنم.
امینی همچنین در مورد آسفالت خیابان اصلی شهر هشترود نیز گفت: با عنایت خداوند و پیگیری های متعدد قرار است آسفالت خیابان اصلی تا انتهای بلوار گنجینه کتاب ادامه یابد. همچنین خیابان شهید بهشتی از مقابل ترمینال تا فرمانداری نیز آسفالت ریزی شود.
وی اضافه کرد: بعد از اتمام این طرح قرار است خیابان های دیگر شهر نیز آسفالت شوند و در این راه از تلاش های شهردار نیز کمال سپاسگزاری را دارم.

وضعیت مشارکت های مردمی در آموزش و پرورش مطلوب نیست

جلسه شورای آموزش وپرورش بخش خواجه با حضور نماینده مردم شهرستان اهر و هریس، فرماندار شهرستان هریس و جمعی از مسئولان در سالن اجتماعات آموزش و پرورش خواجه برگزار شد.
بیت الله عبدالهی با اشاره به مشکلات موجود در آموزش وپرورش گفت: وضع مشارکت مردمی در آموزش و پرورش در حال حاضر چندان مطلوب به نظر نمی رسد و لازم است اقدامات اساسی جهت بهبود این وضعیت صورت گیرد.
وی افزود: باید در اولیاء و خیران اعتماد سازی لازم صورت گیرد تا آنها اطمینان پیدا کنند که پول شان به هیچ وجه هدر نمی رود و کاملا در جهت حل مشکلات آموزش و پرورش و ارتقای آن مصرف می شود.
نماینده مردم اهر و هریس در ادامه گفت: یکی از مهمترین عنصر آموزش وپرورش معلمین عزیز هستند که باید به وضع معیشتی آنان توجه ویژه صورت گیرد ومنزلت اجتماعی آنان ارتقا یابد.
وی افزود : تا زمانی که معلمان دغدغه معیشت زندگی داشته باشند در انجام رسالت خویش با مشکل مواجه خواهند شد.
عبدالهی ادامه داد: اگر بخواهیم کودکانی دیندار، مسئولیت پذیر، راستگو و امانتدار تربیت نمائیم قطعا باید به معلمان بها دهیم و به آموزش و پرورش توجه خاص داشته باشیم.
نماینده مردم اهر وهریس در پایان قول مساعد داد که با تمام وجود در خدمت آموزش و پرورش خواهد بود و درجهت حل مشکلات آن خواهد کوشید.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز