روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۰۳
روزنامه ساقی آذربایجان
اخبار شهروشهروند

خدمات نوین بانک شهر، در خدمت افزایش سطح کیفی نمایشگاه‌های کتاب 

رئیس منطقه شمال غرب بانک شهر به اشاره به استقبال عموم از نمایشگاه های سالانه کتاب، از رضایت ۹۸ درصدی متقاضیان دریافت بن کارت های نمایشگاهی کتاب خبر داد.
به گزارش شهریار، صفر صلاحلو با بیان این مطلب اظهار داشت: بانک شهر به عنوان بانک عامل توزیع بن کارت نمایشگاه های، تمام تلاش خود را برای تکریم علاقمندان کتاب و اصحاب فرهنگ به کار گرفته است؛ بر این اساس، طبق ارزیابی‌های اخیر، ۹۸ درصد متقاضیان دریافت بن کارت های نمایشگاهی، از خدمات بن‌کارت این بانک، رضایت داشته‌اند.
صلاحلو در ادامه افزود، امسال نیز بسترسازی ارائه جدیدترین و به‌روزترین خدمات نوین بانکی در نمایشگاه‌های کتاب تبریز و تهران، در دستور کار بانک شهر قرار گرفت؛ بر این اساس، در حوزه بانکداری نوین سیستم پرداخت NFC برای نخستین بار در نمایشگاه کتاب تهران و با موفقیت اجرا شد.
وی تصریح کرد: این سیستم به دلیل عدم نیاز به استفاده از فیزیک کارت با استقبال بیش از حد دانشجویان و عموم مخاطبان نمایشگاه کتاب مواجه شد.
رئیس منطقه شمال غرب بانک شهر خاطرنشان کرد: مجموعه خدمات نوین بانکی از جمله، صراف الکترونیکی، خودبانک، خود دریافت، صدور کارت هدیه و … در شهرنت ها سبب شد بانک شهر عنوان اول در بانکداری الکترونیک را در سال ۱۳۹۵ کسب کند.

احیای مشاغل سنتی یکی از طرح های موفق در زمینه ساماندهی مشاغل شهری

معاون خدمات شهری شهرداری تبریز گفت: اجرای طرح های عمرانی پیاده راه در محدوده بازار، احداث فروشگاه ها و غرفه های زنجیره ای عرضه کلا در قالب مجتمع خرید سوله ها و کانکس ها یکی از طرح های اجرایی ساماندهی مشاغل در تبریز محسوب می شود.
به گزارش شهریار، بررسی ابعاد جدید ساماندهی مشاغل شهری تبریز در سال های اخیر توسط شهرداری با در نظر گرفتن ویزگی های محلی و نوع مشاغل موجود آمار قابل توجهی از کاهش هزینه ها و تسریع روند ارائه خدمات شهری را ارائه می دهد.
علی مدبر در سومین نشست تخصصی ساماندهی مشاغل شهری کلانشهر های کشور با بیان این مطلب افزود: شهر تبریز به لحاظ مجاورت کشورهای همسایه و ارتباط کسترده اقتصادی با اروپا داری مشاغل شهری به ویژدر محدوده بازار تاریخی بوده و توجه به ویژگی های شغلی و محلی در ساماندهی و حذف مشاغل مزاحم، نقطه عطف موفقیت اجرای طرح های ساماندهی شهرداری تبریز است.
وی اظهار داشت: برای حمایت از صنوف و بر اساس ماده۸۵ قانون نظام صنفی مصوب ۱۳۹۲ اصلاحی ۱۳۹۲ و در اجرای آیین نامه این ماده قانونی، بازارچه هایی برای عرضه محصولات تولید داخل توسط اصناف از سوی شهرداری برپا شده است.
معاون خدمات شهری شهرداری تبریز ادامه داد: واگذاری این غرفه ها به دستفروشان همان محلات در اولویت قرار گرفت و موجب شد مشاغل کاذب و مزاحم در تبریز تا حدودی به صفر برسد.
مدبر تصریح کرد: حمایت از دستفروشان و اشتغالزایی برای آن ها در اجرای پروژه های صنایع تبدیلی بسته بندی اصلاح الگوی عرضه و مصرف کلا نقش اساسی در ساماندهی مشاغل شهری تبریز دارد.
وی اعلام کرد: به منظور بالابردن امکان دسترسی تولیدکنندگان کوچک و متوسط به بازار مصرف و ایجاد امنیت برای فروشندگان کم سرمایه، مکانهای مناسبی برای عرضه کالا آماده کردیم و بر مبناء قیمت تمام شده به صورت روزانه، هفتگی و ماهانه در اختیار متقاضیان عرضه قرار دادیم.

کسب مقام اول درآمدی در بین مناطق شهرداری از سوی شهرداری منطقه ۲

رسول موسائی شهردار منطقه دو از کسب مقام اول درآمدی این منطقه در بین سایر مناطق شهرداری های کلانشهر تبریز خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه دو تبریز، رسول موسائی شهردار منطقه که در جمع معاونین و مدیران سخن می گفت با اعلام اینکه طبق بررسی شهرداری کلانشهر تبریز، این منطقه توانسته است در ۳ ماهه اول سال ۹۶ مقام اول درآمد را در بین مناطق و سازمان های تابعه کسب نماید اظهار داشت: تحقق این امر در سایه تلاش های بی وقفه پرسنل این منطقه بوده است.
شهردار منطقه دو کلانشهر تبریز با توجه به موقعیت جغرافیایی این شهرداری، از منطقه دو بعنوان اتاق میهمانان کهن شهر تبریز نام برده و تاکید کرد: قرار گرفتن ۳ مسیر اصلی همچون جاده ائل گلی، بلوار ۲۹ بهمن و کمربندی میانی از مسیرهای اصلی و عبوری گردشگران و مسافرین کلانشهر تبریز، زیباسازی و ساماندهی بیش از پیش را می طلبد.
رسول موسائی با توجه به حساسیت حوزه جغرافیایی منطقه دو، متفاوت بودن فعالیت کلیه پرسنل اداری و کارگران، صرفه جوئی در هزینه ها، نگهداری صحیح از ماشین آلات، تعمیر و شستشوی منظم باکس های زباله، رفت و روب مرتب و روزیش با اشاره به اهمیت این موضوع گفت: تامین منافع عمومی و رفاه مردم اولویت کاری ما در سازمان منطقه آزاد کیش است به همین منظور در تلاش هستیم که کیش مستثنی از این بخشنامه باشد و خانواده ها بتوانند از امکان سفر با خودروی شخصی به سرزمین اصلی بهره مند شوند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز