روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۰۹/۲۰
روزنامه ساقی آذربایجان
اخبار شهروشهروند

مطالعه ۵ طرح منابع درآمدی پایدار توسط شهرداری منطقه ۵ تبریز

شهردار منطقه ۵ تبریز گفت: بودجه این منطقه از ۳۲۰ میلیارد ریال در سال ۱۳۹۰ به ۲۶۰۰ میلیارد ریال در سال جاری افزایش یافته است.
به گزارش شهریار به نقل از شهرداری منطقه ۵ تبریز، یعقوب هوشیار در مراسم معارفه مدیر جدید حراست این منطقه افزود: افزایش ۸ برابری بودجه در شش سال نشانگر وجود پتانسیل های لازم برای خدمات رسانی و توسعه شهر است.
شهردار منطقه ۵ همچنین با اشاره به ضرورت ایجاد منابع درآمدی پایدار گفت‌: پنج طرح مشاوره ای برای ایجاد منابع درآمدی در حال مطالعه است.
هوشیار کسب رتبه های برتر در شش سال اخیر در بین مناطق و سازمانهای شهرداری را از نقاط قوت و برجسته این منطقه برشمرد و در ادامه توجه به سلامت مالی و پاکدستی و تکریم ارباب رجوع را دو خط قرمز مدیریت منطقه با معاونین و مدیرانش ذکر نمود و گفت: با توجه به ظرفیت بالایی که در این منطقه از شهر وجود دارد شرایط لازم برای خدمات رسانی بیش از پیش وجود دارد.
شهردار منطقه در بخش دیگری از سخنانش به نقش حراست در ارتقای خدمات رسانی اشاره نمود و گفت : در رسیدن به تمامی موفقیت ها و خدمات رسانی به شهروندان نقش تعاملی حراست شهرداری با مدیران غیرقابل انکار است.

هنوز تنور مردمی تبریز ۲۰۱۸  داغ نشده‌است

رئیس سازمان برنامه و بودجه آذربایجان شرقی تاکید کرد: حمایت‌های مالی و اعتبارات دولتی برای تبریز ۲۰۱۸ مشخص شده‌است و اگر کارگروهی نیاز به حمایت داشته باشد، حتماً ما را جریان کار قرار دهد.
داود بهبودی ایجاد وحدت فرماندهی در میان کارگروه‌ها، تهیه تقویم کاری دقیق و آموزش عمومی را ضروری دانست و افزود: علاوه بر این‌ها هنوز تنور مردمی تبریز ۲۰۱۸ داغ نشده‌است و مردم و سمن‌ها خود را درگیر این رویداد نکرده‌اند.
وی با بیان اینکه دارایی و سرمایه تبریز همان علماء و شعراء هستند، افزود: متاسفانه نسیت به این موضوع بی‌توجهی شده است و باید مفاخر آذربایجان‌ را به جهانیان معرفی کنیم.
وجود یک مرکز واحد برای پوشش تمامی اخبار و فعالیت‌های کارگروه‌ها نیاز است.
مسئول کارگروه رسانه تبریز ۲۰۱۸ با اشاره به اینکه بهتر است اطلاعات و اخبار از یک واحد متمرکز انتشار یابد، گفت: روابط عمومی‌ها در حد توان اطلاع رسانی می‌کنند ولی وجود یک مرکز واحد برای پوشش تمامی اخبار و فعالیت‌های کارگروه‌ها نیاز است.
آذری تاکید کرد: تاکنون هیچ کارگروهی فعالیت و مصوبات خود را به ما ارائه نکرده است و ضروری است پیوشت رسانه‌ای تقویت شود.

کمیته فرهنگی تاکنون فرصت ارائه گزارش نداشته است

رئیس کمیته فرهنگی تبریز ۲۰۱۸ نیز در نشست با خبرنگاران در پاسخ به اظهارات مسئولان مبنی بر معرفی علما و شعرای تبریز به گردشگران، گفت: در میان چند جلسه برگزار شده، کمیته فرهنگی فرصت ارائه گزارش را نداشته است در حالیکه ما ۱۲ پروپوزال فرهنگی برای این رویداد آماده کرده‌ایم و منتظر تعیین سطح حمایت‌ها و اعتبارات برای اجرایی کردن آن‌ها هستیم.

حسن استوار آذر ادامه داد: در نظر داشتیم تا کمیته فرهنگی و امور بین الملل باهم ادغام شود که با این پیشنهاد موافقت نشد ولی عملاٌ در برخی برنامه‌ها موازی هم عمل می‌کنیم و از طرفی نیاز است که کارگروه پژوهش به دیگر کارگروه‌ها اضافه شود.
وی تاکید کرد: تا به امروز مشخص نشده است آیا بیشتر بر روی اشتراکات خود با کشورهای اسلامی و یا بر روی باورها و اعتقادات خودمان تاکید داریم و برخی ابهامات از این دست نیاز به بررسی و شفافیت دارد.

تداوم اقدامات معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه ۹

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۹، رمضان زاده گفت: با توجه به گسترش سطح حوزه شهرداری منطقه ۹ عملیات خط کشی محوری و نصب علائم ترافیکی در جاده ی اصلی فتح آباد اجرا خواهد شد.
رمضان زاده معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه ۹ با اشاره به مجموعه اقدامات انجام شده در سطح حوزه این منطقه اظهار داشت: در میدان جدید الاحداث شهدای غواص تابلو های راهنمائی مسیر به تعداد ۷ عدد نصب گردیده است که موجب سهولت در انتخاب مسیر برای رانندگی وسائط نقلیه خواهد شد. از جمله اقدامات انجام شده در ورودی ائل باغی خط کشی محوری در مقابل این تفرجگاه و نصب تابلو های ترافیکی به تعداد ۱۵۰ عدد می باشد.
رمضان زاده با اشاره به تداوم عملیات خط کشی در شریان های اصلی و فرعی منطقه اظهار داشت: با توجه به گسترش سطح حوزه شهرداری منطقه ۹ در صددیم در اسرع وقت عملیات خط کشی محوری و نصب علائم ترافیکی را در جاده اصلی فتح آباد اجرا نمائیم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز