روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۰۶
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 2
  • 882
  • 1,139
  • 1,384,189
اخبار کوتاه

درخواست قصاص دختر برای پدر

دختر نوجوان که با مشاهده صحنه قتل مادرش شوکه شده بود، پس از شش ماه سکوت خود را شکست. او با حضور در دادسرا به تشریح شب جنایت پرداخت.
این مرد میانسال که مغازه باتری‌سازی در غرب تهران داشت، در جریان درگیری با همسرش، او را نیمه‌شب ۲۸ آذر سال گذشته با پنج ضربه چاقو در خانه‌شان در محله شهران زخمی کرد. این زن ساعتی بعد در بیمارستان به‌دلیل شدت خونریزی فوت کرد.
با دستور قاضی محسن مدیرروستا، بازپرس شعبه ششم دادسرای جنایی تهران، مرد همسرکش بازداشت شد.
او در تحقیقات پلیسی اعلام کرد با همسرش اختلاف داشته و روز جنایت نیز حالت جنون به وی دست داده و نمی‌داند چطور همسرش را به قتل رسانده است.
با اعتراف‌های عامل جنایت او روانه زندان شد. در حالی که او ادعای جنون می‌کرد، تحقیقات کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران ادامه یافت تا این‌که معلوم شد، دختر نوجوان خانواده شاهد جنایت بوده است.
با توجه به این که وی همچنان در شوک بود، ماموران نتوانستند از او تحقیق کنند تا این‌که با گذشت حدود شش ماه از این جنایت، دختر مقتول که شاهد قتل بود همراه پدربزرگ و وکیل خود در شعبه ششم بازپرسی دادسرای جنایی تهران حاضر شد.
دختر نوجوان گفت: پدرم با مادرم بداخلاقی می‌کرد و او را کتک می‌زد. شب حادثه او با چاقو به جان مادرم افتاد. من در اتاقم بودم. وقتی بیرون آمدم مادرم غرق در خون کناری افتاده بود که او را به بیمارستان منتقل کردیم اما فوت شد. برای پدرم درخواست قصاص دارم.
این در حالی بود که پدر مقتول نیز برای داماد جنایتکار درخواست قصاص کرد.

پسر معتاد تنها مظنون قتل مادر

پسر معتاد به عنوان تنها مظنون قتل مادر ۷۰ ساله‌اش دستگیر شد. متهم در تحقیقات منکر قتل شده است.
ساعت ۱۷ عصر سه‌شنبه مردی جوان با اورژانس تهران تماس گرفت و برای نجات جان مادرش درخواست کمک کرد.
در ادامه امدادگران اورژانس درخانه آنها در خیابان کمالی حاضر شدند و مشاهده کردند زنی ۷۰ ساله در یکی از اتاق‌ها افتاده و مدتی از مرگش می‌گذرد.
آنها به مرگ این زن مشکوک شده و موضوع را به پلیس گزارش دادند. در این مرحله ماموران کلانتری ۱۱۲ ابوسعید در محل حاضر شدند و مشاهده کردند وسایل خانه به هم ریخته است. بررسی جسد نیز نشان داد، زن سالخورده خفه شده است.
موضوع به مرادی، بازپرس کشیک قتل دادسرای جنایی تهران گزارش شد. با حضور بازپرس جنایی و تیم پلیس آگاهی جسد مقتول به پزشکی قانونی منتقل شد.
تحقیقات اولیه از همسایه‌ها نشان می‌داد پسر مقتول معتاد بوده و شیشه مصرف می‌کرده و همیشه با مادرش اختلاف داشته است، و آنها بارها صدای مشاجره و دعوای آن دو را شنیده‌اند. به گفته همسایگان پسر مقتول چند روز پیش اقدام به کتک زدن مادرش کرده بود. علاوه برآن ساعاتی پیش از حضور اورژانس و پلیس صدای مشاجره مقتول را با پسرش شنیده بودند که یکباره صدای پیرزن خاموش شده بود.
همین سرنخ کافی بودکه پسر ۳۹ساله مقتول به عنوان تنها مظنون در این جنایت بازداشت شود. دیروز این متهم برای تحقیقات به شعبه دوم بازپرسی دادسرای جنایی تهران منتقل شد و به قاضی پرونده گفت: در قتل مادرم نقشی ندارم. زمانی که به خانه آمدم او را در حالی که بیهوش کناری افتاده بود، دیدم. به اورژانس زنگ زدم اما امدادگران که آمدند مادرم مرده بود. من او را نکشتم. با انکار تنها مظنون پرونده، او برای ادامه تحقیقات در اختیار ماموران اداره دهم پلیس آگاهی تهران قرار گرفت تا راز قتل پیرزن فاش شود.

سوختگی صددرصدی زوج سالمند در انفجار کپسول گاز

رییس مرکز اورژانس و فوریت‌های پزشکی خوزستان از سوختگی یک زوج سالمند در حادثه انفجار کپسول گاز در اهواز خبر داد.
دکتر شهیار میرخشتی اظهار کرد: این حادثه در ساعت ۲۲:۰۴ چند روز گذشته در میدان راه‌بند در یک منزل مسکونی رخ داد.
وی افزود: در این حادثه یک زوج سالمند دچار سوختگی صددرصدی شدند که این مصدومان توسط نیروهای اورژانس به بیمارستان سوانح و سوختگی آیت‌الله طالقانی اهواز انتقال یافتند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز