روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 596
  • 745
  • 1,382,020
اخبار کوتاه

مرد معتاد گوش زنش را برید

مرد معتاد در یکی از شهرستان های اردبیل گوش همسرش را برید.
چند روز پیش  در پی اعلام شهروندان به مرکز فوریتهای پلیس ۱۱۰ در خصوص وقوع درگیری خانوادگی در شهرستان کوثر اردبیل، سریعا اکیپ انتظامی در محل حاضر و به بررسی موضوع پرداخت.
در بررسی اولیه مشخص شد در اثر درگیری بین یک زن و شوهر، جسم تیز برنده‌ای به گوش خانم با هویت معلوم برخورد و موجب برش آن شده است.
با تحقیق میدانی صورت گرفته مشخص شد شوهر وی که متاسفانه فردی معتاد است با از دست دادن کنترل خود اقدام به پرتاب جسم تیز و موجب ورود صدمه جانی به همسرش شده است.
با مشاهده وضعیت اجتماعی مرد ضارب و آثار ضرب و شتم بر روی همسر وی، متهم به کلانتری منتقل و همسرش برای درمان به بیمارستان فاطمی اردبیل اعزام شد.

نوزاد ۵۰ هزار تومانی

مرد معتاد به «شیشه»، به دنبال شدت گرفتن مشکلات خانوادگی با همسرمعتادش، نوزاد تازه متولدش را به بهای ۵۰ هزار تومان فروخت. زنی هنگام گذر از خیابان، با مردی تکیده و معتاد روبه رو شد که کنار یک سطل زباله نشسته بود و نوزادی را در بغل داشت. زن رهگذر با دیدن نوزاد چندروزه که از شدت گرسنگی گریه میکرد از مرد سراغ مادرش را گرفت و او گفت که همسرش هم معتاد بوده که از خانه رفته و حالا حاضر است نوزاد را بفروشد.زن برای خرید نوزاد، پولهایی را که در کیف دستیاش داشته به مرد معتاد پیشنهاد میدهد و سرانجام پدر میپذیرد که نوزاد خود را به مبلغ ۵۰ هزار تومان بفروشد. معامله انجام میشود و زن نوزاد را با خود به خانهاش میبرد.
زهرا موسی خانی، مددکار اجتماعی مؤسسه خیریه مهرآفرین با اشاره به وضعیت خانواده نوزاد فروخته شده به «میزان» میگوید: مادر نوزادی که چندی قبل به بهایی اندک فروخته شده، ۳۲ ساله و معتاد است. این زن ۱۵ سال قبل با فردی معتاد ازدواج میکند و در نهایت خودش نیز معتاد میشود.پدر و مادر کودک انواع مواد محرک و مخدر را مصرف کردهاند و وابستگی شدیدی به مواد مخدر دارند خانواده این نوزاد در محله اوراقچیهای شوش ساکن بوده اند و خانهای نمور و محقر داشتند. مادر پیش از به دنیا آوردن این نوزاد، ۲ فرزند پسر ۱۳ و ۵ ساله نیز داشت که آنها نیز به هیچ عنوان شرایط خوبی نداشتند. پدر، ماده مخدر شیشه مصرف میکرد و دائم دچار توهمهای مختلف میشد که به همین خاطر بارها به سمت همسر و فرزندانش حمله ور شده تا آنها را با چاقو بکشد. تنها چند روز پس از تولد نوزاد، شدت توهمات مرد افزایش یافته و به تهدیدهایش نیز افزوده شده و در نهایت، مادر برای نجات جان خود، خانه را ترک کرده و پدر که قادر به نگهداری از نوزاد نبوده، یک روز زمانی که برای جمع آوری ضایعات در خیابان حاضر شده بود، نوزادش را به بهای ۵۰ هزار تومان به یک رهگذر میفروشد.
وی در خصوص وضعیت حال حاضر دو فرزند دیگر این خانواده میگوید: «درپی اطلاع از فروش نوزاد، بررسیهایی را در رابطه با وضعیت دو فرزند دیگر این خانواده داشتیم. در نهایت پس از تماس با اورژانس اجتماعی، فرزند بزرگ خانواده که پسر بچهای ۱۳ ساله بود به سازمان بهزیستی واگذار شده، اما پسر ۵ ساله را مادرش به مکانی نامعلوم برده است و اکنون اطلاعی از وی در دسترس نیست وتحقیق دراین باره ادامه دارد.

پسر۹ ساله، راننده تریلی بود‎

مأموران پلیس راه استان قزوین در جریان کنترل خودروهای عبوری، موفق به توقیف یک دستگاه تریلی به رانندگی پسری ۹ ساله شدند.
مامور ان پلیس راه قزوین- رشت همزمان با تعطیلات اخیر و هنگام کنترل خودروهای عبوری در جاده قدیم قزوین- رشت، به یک دستگاه تریلربرخورد کردند که رانندگی آن را پسری ۹ ساله برعهده داشت.
وی ادامه داد: پس از متوقف کردن تریلر، درکمال ناباوری مشخص شد پدر راننده ۹ ساله در تریلر خواب است که بلافاصله خودرو متوقف و تحقیق دراین باره آغاز شد. ضمن اینکه بی‌تردید چنین اهمالی می‌توانست فاجعه بار باشد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز