روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۰۶
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 486
  • 1,139
  • 1,383,793
اخبار کوتاه

هواداران نگران نباشند تیم خوبی داریم

نادری: قدر پیراهن تراکتورسازی را می‌دانم

مدافع تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز، گفت: برای یک بازیکن جوان مثل من حضور در تراکتورسازی افتخار بزرگی است و قدر پیراهن این تیم پرهوادار را می‌دانم.
محمد نادری در گفت و گو با خبرنگاران، در مورد بازگشت به تراکتورسازی در این فصل، گفت: دو فصل دیگر با باشگاه قرارداد دارم اما فصل گذشته بهدلیل شرایط خاصی که وجود داشت راهی تیم نساجی شدم که فکر می‌کنم تجربه خیلی خوبی بود. حضور در ترکیب تیم پرطرفداری مثل نساجی و بازی‌های حساس لیگ یک تجربه خیلی خوبی برای من بود و خوشحالم توانستم در آنجا بازی کنم. فصل قبل در تراکتورسازی به من بازی نمی‌رسید اما حالا با تجربه و شرایط بهتری برگشتم و می‌توانم به تیم محبوبم کمک کنم.
وی در ادامه یادآور شد: برای یک بازیکن جوان مثل من حضور در تراکتورسازی افتخار بزرگی است و قدر پیراهن این تیم پرهوادار را می‌دانم. فرصت خیلی خوبی است که توانایی‌های خودم را نشان بدهم و برای شروع بازی های لیگ لحظه شماری می‌کنم.
نادری همچنین در خصوص محرومیت باشگاه از فصل نقل و انتقالات و جذب بازیکن جدید، گفت: این شرایط خوبی نیست و طبیعی است که هواداران هم نگران باشند اما من فکر می‌کنم تیم خوبی داریم. تراکتورسازی سال گذشته نتایج خوبی گرفته و حالا اکثر همان بازیکنان در تیم مانده‌اند. برای بازیکنان جوان تیم هم فرصت بهتری پیدا شده که خصوصا با حضور یحیی گل محمدی بتوانند به تیم کمک کنند. من فقط از هوادارانمان می‌خواهم به ما اعتماد کنند چون بازیکن جوان بیش از هر چیز به اعتماد به نفس نیاز دارد. در کنار بزرگ‌تر‌ها و با تجربه‌های تیم می‌توانیم چیزهای زیادی یاد بگیریم و با انگیزه و انرژی زیاد خودمان را ثابت کنیم. هواداران مطمئن باشند با حمایت آنها بهترین نتایج را در این فصل می‌گیریم.

ورزشکاران حرفه‌ای در ماه رمضان چگونه تمرین کنند

یک متخصص تغذیه معتقد است روزه‌داری با انجام تمرینات ورزشی حرفه‌ای هیچ منافاتی ندارد و ورزشکاران با کاهش حجم تمرینات خود می‌توانند بدون هیچ مشکلی به فعالیت ورزشی در ایام ماه مبارک رمضان بپردازند.
دکتر رامین طباطبایی گفت: در ایام ماه مبارک رمضان اگر ورزشکاران بخواهند فعالیت‌های ورزشی خود را همزمان با روزه‌داری پیگیری کنند، بهترین حالت آن است که شدت و حجم تمرینات خود را کاهش دهند و یک ساعت بعد از افطار تمرینات سنگین خود را دنبال کنند.اگر ورزشکاری در این ایام بخواهد حتی در مسابقه مهمی شرکت کند باید بعد از افطار این کار را انجام بدهد. البته در این ایام معمولا تمام مسابقات رسمی و مهم یکی دو ساعت بعد از افطار صورت می‌گیرد و ورزشکار با تنظیم شرایط بدنی خود و بدون هیچ گونه مشکلی در رقابت‌ها می‌تواند شرکت کند. این متخصص تغذیه خاطر نشان کرد: یکی از مسائل و مشکلاتی که در ایام ماه مبارک رمضان امکان دارد برای انجام فعالیت‌های ورزشی رخ دهد کم آبی بدن است که این مساله را ورزشکار می‌تواند با کاهش حجم تمرینات خود و موکول کردن تمرینات به ساعت نزدیک افطار طوری تنظیم کند تا بدنش دچار کم آبی نشود.طباطبایی بهترین مکمل غذایی در ماه مبارک رمضان برای ورزشکاران حرفه‌ای را مکمل‌های پروتئنی عنوان کرد و گفت: استفاده از مکمل‌های پروتئنی و مولتی ویتامین‌ها می‌تواند ورزشکار را در شرایط آمادگی خوبی قرار دهد تا از نظر مواد قندی دچار افت بدنی نشود. ضمن این‌که ورزشکار باید توجه کند که از انجام فعالیت‌های فشرده و سنگین که باعث افت عملکرد ورزشکار می‌شود، پرهیز کنند.
این متخصص تغذیه بهترین فعالیت ورزشی در این ایام را تمرینات هوازی یک ساعت قبل از افطار عنوان کرد و افزود: کسانی که به دنبال کاهش وزن در این ایام هستند بهتر است یک ساعت قبل از افطار به تمرینات هوازی بپردازند و همچنین در طول ایام روزه‌داری با داشتن رژیم غذایی مناسب بتوانند در کاهش وزن خود کمک موثری داشته باشند. البته یکی از عوامل افزایش وزن در این ایام خوردن مواد قندی زیاد است که تمام ورزشکاران آماتور و حرفه‌ای باید به این مساله توجه ویژه‌ای داشته باشند.

 

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز