روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۰۹
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 640
  • 773
  • 1,386,873
اخبار کوتاه

آقایی:
انگیزه ام برای ملی پوش شدن ۱۰۰ برابر شد

سعید آقایی بازیکن تیم ملی فوتبال ایران در جمع خبرنگاران گفت: خدا را شکر توانستیم به جام‌جهانی صعود کنیم و این زحمات بچه ها و حمایت کل ملت بود. از این به بعد کار تیم‌ملی‌ سخت تر می‌ شود و باید از این به بعد بیشتر تمرین کنیم تا بتوانیم به مرحله بعدی جام‌جهانی صعود کنیم.
او درباره ی حضور در تیم ملی، عنوان کرد: انگیزه ام با صعود ایران به جام‌جهانی برای ماندن در تیم‌ملی‌ صد برابر شده و از این به بعد هم تلاشم را بیشتر می‌ کنم تا با یک انتخاب خوب باشگاهی آن هم در یک محیط آرام سعی می‌ کنم جز نفرات تیم‌ملی‌ در جام‌جهانی باشم.
وی ادامه داد: انشاالله تا آخر همه چیز مشخص می‌ شود و یک انتخاب خوب خواهم داشت تا بتوانم سال جام‌جهانی بهترین باشم و برای تیم‌ملی‌ بازی کنم.
آقایی در پایان تصریح کرد: از همه تیم ها پیشنهاد داشتم و تنها تیمی که امسال پیشنهاد نداشتم تراکتورسازی بود. اکثر تیم ها به من لطف داشتند و با من تماس گرفتند البته باید چک گسترش فولاد را هم در نظر می‌ گرفتم بعد ناراحتی ام از این است که تنها تیمی که با من تاکنون صحبت نکرده است تراکتورسازی است.

آزمون:
می‌خواهیم از مرحله‌گروهی جام‌جهانی صعود کنیم

آزمون می گوید تیمش خواسته های کادرفنی را به خوبی در زمین بازی پیاده کرد.
سردار آزمون در مورد پیروزی برابر ازبکستان گفت: همانطور که کادرفنی از ما خواست ما به خوبی کار کردیم.
او در مورد شرایط خوب ایران در کارهای دفاعی گفت: خط دفاعی ما خوب بود و ما یک تیم همدل بودیم و به همین دلیل توانستیم به جام جهانی صعود کنیم.
آزمون در مورد شانس صعود ایران از مرحله گروهی جام جهانی می گوید: بسیار امیدواریم که از گروه مان صعود کنیم چون تیم جوان و سخت کشی هستیم و می توانیم کارهای بزرگی انجام بدهیم.
مهاجم تیم ملی در مورد درگیری اش با بازیکن ازبکستان هم گفت: بازیکن حریف من را می زد و من در زمین بازی به زبان روسی جواب او دادم.

ساکت:
حمایت از تیم‌ملی سیاست فدراسیون خواهد بود

مدیر تیم های ملی فوتبال ایران می گوید برای موفقیت تیم ملی به سمت مسئولان دست دراز می کنیم.
محمدرضا ساکت بعد از پیروزی تیم ملی برابر ازبکستان، گفت: تکنیک بسیار خوب تیم‌ملی‌ در پرتو اندیشه های راهبردی و فنی آقای کی‌روش، حمایت های مردم و حمایت های فدراسیون و تلاش خستگی ناپذیر بازیکنان در اردوهای بسیار بسیار سنگین و برنامه ریزی شده ای که آقای کی‌روش داشت واقعا یک تیم منسجم، یکدل و هماهنگ را پدید آورد و این دلیل دقیقا عامل موفقیت بود و همه بازیکنان، کادرفنی، کادرپزشکی، کادر تدارکات، همه مردم ایران و همه کسانی که زمینه یک بازی منظم و برنامه ریزی شده را به وجود آوردند سپاسگزاریم. نیروی انتظامی، مسئولین امنیتی و بخش های مختلف تشکر می‌ کنیم.
ساکت در پاسخ به این سوال که آیا کی روش به کار خود ادامه خواهد داد، عنوان کرد: حتما اینطور هست و همانطور که بارها آقای تاج گفتند به هر حال فدراسیون سیاستش این است که به طور جدی این حمایت گذاشته شود و این علاقمندی بین مردم، فدراسیون و آقای کی‌روش باشد.
او در پایان عنوان کرد: ما دست نیاز به طرف مسئولین دراز می‌ کنیم، ما ۵ زمین تمرینی خیلی خوب می‌ خواهیم که اکنون نداریم و برای موفقیت تیم‌ملی‌ همچین چیزی لازم است و زیرساخت های ما اصلا خوب نیست و نیاز است که این مشکلات برطرف شود تا تیم‌ملی‌ از این هم موفق تر باشد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز