روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 565
  • 745
  • 1,381,989
اخبار کوتاه

اعتراف سپرده گذاران به قتل رئیس بانک ورشکسته

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز از دستگیری دو نفر از عاملان قتل رئیس یکی از شعبه‌های مؤسسه مالی، اعتباری آرمان در کرج خبرداد.
وی با تشریح جزئیات این واقعه گفت: در پی ورشکستگی این مؤسسه، دو نفر از مشتریان مؤسسه که دراین بانک دارای سپرده بودند شبانه به منزل رئیس شعبه مراجعه کردند و خواستار دریافت پول‌هایشان شدند.آنها پس از درگیری با رئیس شعبه وبه خاطر جلوگیری از سرو صدا دست و پایش را بستند و به دهانش هم چسب زدند و فرار کردند که در نهایت مرد نگون بخت به دلیل خفگی فوت کرد.
شاکرمی افزود: با تلاش دستگاه قضایی و مأموران انتظامی سرانجام عاملان قتل دستگیر شدند و پس از اعتراف، با قرار بازداشت موقت به زندان انتقال یافتند.

۹۰ ماه زندان مجازات ضرب وشتم بازرس دامپزشکی

ضارب بازرس دامپزشکی استان البرز پس از محاکمه، با حکم قضات دادگاه به هفت ونیم سال زندان، پرداخت دیه و ۱۱۱ ضربه شلاق محکوم شد.
در این واقعه که چندماه پیش اتفاق افتاد، یکی از کارکنان متخلف واحد عرضه‌کننده گوشت، ضمن فحاشی و توهین به مأموران دولتی اقدام به ضرب و جرح بازرس دامپزشکی هنگام انجام وظیفه کرد که وی در اثر این حمله مجروح و به بیمارستان منتقل شد.
پس ازطرح شکایت و پیگیری‌های واحد حقوقی اداره کل دامپزشکی استان، متهم دستگیر و پس از محاکمه به زندان، پرداخت دیه و شلاق محکوم شد.

۸ سال زندان، مجازات برای ربایندگان پسر مرد پولدار

دو پسر جوان که با همدستی یکدیگر، پسر نوجوانی را از مقابل مدرسه‌اش در ورامین ربوده و از والدینش ۱۵۰ میلیون تومان پول نقد خواسته بودند پس از محاکمه در شعبه چهارم دادگاه کیفری یک استان تهران هرکدام به چهار سال حبس محکوم شدند.
این دو متهم، نوجوان دانش‌آموز را به بهانه‌ای با موتورسیکلت ربوده بودند که پس ازدستگیری و در بازجویی گفتند: «می‌دانستیم که پدر بابک- پسر ربوده شده- مرد پولداری است بنابراین نقشه دزدیدن او را طراحی کردیم.بعد هم اورا به کارخانه متروکه‌ بردیم. اما خیلی زود پشیمان شدیم و رهایش کردیم. ولی افسوس که دستگیرشدیم.»

 بازداشت گرداننده سایت شرط بندی ۴۰۰ میلیارد ریالی

گرداننده سایت شرط‌بندی با گردش مالی ۴۰۰ میلیارد ریالی ازسوی مأموران پلیس «فتا»ی استان اصفهان دستگیرشد.
کارشناسان پلیس فتا به تازگی و درجریان رصد و پایش سایت‌های اینترنتی موفق به شناسایی یک سایت شرط‌بندی با گردش مالی بالا شدند که توسط فردی در یکی از استان‌های کشور مدیریت می‌شد.
در ادامه بررسی‌ها مشخص شد این فرد با طراحی بازی خاصی، شرایط شرط‌بندی را ازسراسرکشور فراهم کرده و از این طریق توانسته به گردش مالی ۴۰۰ میلیارد ریالی دست یابد.
با توجه به اینکه مدیر این سایت در خارج از استان اصفهان سکونت داشت، مأموران پلیس فتا با دریافت نیابت قضایی به محل مذکور اعزام شد ند و طی عملیاتی غافلگیرانه متهم را دستگیر کرده و به همراه مدارک و مستندات جـمع‌آوری شده به اصفهان انتقال دادند.
فرمانده انتظامی استان اصفهان ضمن اعلام این خبراظهار داشت: افرادی که در سایت‌های شرط‌بندی شرکت می‌کنند هم به نوعی مجرم هستند و براساس قانون بارگذارنده سایت‌های شرط‌بندی و استفاده‌کنندگان از این سایت‌ها هردو مرتکب اقدام مجرمانه شده و قانون برای هر دو طرف مجازات تعیین کرده است.
سردار آقاخانی تأکید کرد: پلیس فتا، با رصد و پایش عمومی سایت‌ها و شبکه‌ها به‌طورحتم به این گونه جرایم توجه خاص داشته و عملیات شناسایی، ردیابی و مقابله با این گونه سایت‌ها و تحویل مدیران آنها به مراجع قانونی را در دستور کاردارد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز