روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۲۷
روزنامه ساقی آذربایجان
اخبار کوتاه

سفر گروه رسانه‌ای از اتحادیه رادیو و تلویزیون های اسلامی به تبریز

مدیرکل روابط عمومی و بین‌الملل شهرداری تبریز از سفر گروه رسانه‌ای از اتحادیه رادیو و تلویزیون های اسلامی به تبریز خبر داد.
مدیرکل روابط عمومی و بین‌الملل شهرداری تبریز از سفر گروه رسانه‌ای از اتحادیه رادیو و تلویزیون های اسلامی به تبریز خبر داد.
به گزارش شهریار، میراعتماد عمادی با بیان این مطلب اظهار داشت: همزمان با حضور اتحادیه رادیو و تلویزیون های اسلامی در هفتمین بازار فیلم اسلامی در مشهد، گروه رسانه‌ای این اتحادیه، در روزهای آتی به تبریز سفر می‌کنند.
وی اضافه کرد: شبکه‌های قدس تی وی، TV۵ ،HRT ، گونش تی وی، ۱۴، cemTV به زودی در تبریز حضور یافته و ضمن دیدار با شهردار تبریز، به پوشش زمینه‌های گردشگری تبریز ۲۰۱۸ خواهند پرداخت.حضور طیف گسترده از رسانه های خارجی علی الخصوص در زمانی که تبریز در آمادگی کامل گردشگری (۲۰۱۸) قرار دارد، می تواند به فرصتی بی نظیر در معرفی تبریز ، پایتخت جهان تشیع در اقصی نقاط دنیا به ویژه در ۲۵ کشور عضو اتحادیه رادیو و تلویزیون های اسلامی تبدیل شود.
وی با اشاره به نقش رسانه در افق گردشگری تبریز ۲۰۱۸ اظهار داشت: شبکه‌های رسانه‌ای اعم از مجازی و حقیقی، به عنوان پل‌های ارتباطی، هدایت اصلی رویکردهای گردشگری را بر عهده دارند؛ خرسندیم که این شاخص مهم در کلان‌شهر تبریز با همراهی رسانه‌های مختلف جمعی به بروز و ظهور رسیده‌است.

کار فرهنگی نیاز به همدلی همه جانبه دارد

معاون خدمات شهری شهرداری تبریز مهمترین عامل توفیق در کار فرهنگی را همدلی همه جانبه نهادهای متولی فرهنگ و مدیریت شهر عنوان کرد.
به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، علی مدبر در نشست مشترک با مدیران سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز با بیان اینکه فرهنگ راهگشای بسیاری از مسائل و مشکلات موجود در عرصه اجتماعی است اظهار داشت: بسیاری از معضلاتی که در کار اجرایی و نیز عملکرد مردم و شهروندان وجود دارد، به دلیل فقدان کار فرهنگی در گذشته بوده است.
وی جشنواره تابستانی تبریز را نمود برجسته تلاش مدیریت فرهنگی شهرداری تبریز برای گره گشایی از معضلات شهری عنوان کرد و افزود: این رخداد طی ۱۰ سال گذشته توانسته نتایج موثری از خود بر جای بگذارد و نقش موثری در ارتقای اگاه سازی شهروندان در زمینه حقوق شهروندی ایفا نماید.
مدبر بهره گیری از خدمات شهرداری تبریز برای ایجاد فضایی سالم و استاندارد و نیز تلاش برای تبدیل به عنوان محیطی برای تعامل سازنده شهروندان را به عنوان اصلی ترین دغدغه های مدیریت شهری عنوان کرد و اظهار داشت: این همه با تعامل همه جانبه همدلی نهادهای متولی عملی خواهد و بزرگترین آفت این دغدغه، کار جزیره ای است. وی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز را متولی اصلی برگزاری جشنواره تابستانی تبریز عوان کرد و افزود: این نهاد به صورت تخصصی به موضوع فرهنگ اشرافیت دارد و باید با بهره گیری از کادر مجرب، هنرمندان مرتبط و نیز برنامه ریزی جامع و هوشمندانه زمینه ارتقای جایگاه این جشنواره را فراهم آورد.
معاون خدمات شهری شهرداری تبریز با بیان اینکه شهرداری تبریز این رخداد فرهنگی هنری را به مثابه فرصتی برای طرح دیدگاه ها و مطابلات خود باری بهبود کارکرد شهرداری تبریز قلمداد می کند اظهار داشت: خوشبختانه تجارب و سوابق گذشته این جشنواره به ما آموخته است که کار فرهنگی همیشه نتیجه موثر خود را نشان خواهد داد.
وی با قدردانی از سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز در استمرار این رخداد فرهنگی، افزود: این جشنواره با همه توان موفق شده به بخشی عمده از اهداف مدیریتی شهرداری دست یابد و می توان در جشنواره سالجاری نیز با ایجاد خلاقیت ها و نوآوری هایی نسبت به بهبود این کارکرد امیدوار بود.

تعریض باندخروجی میدان فهمیده به اتوبان پاسداران

مسیرخروجی میدان فهمیده به اتوبان پاسداران توسط شهرداری منطقه۵ تعریض شد.
یعقوب هوشیار شهردار منطقه۵ با اعلام این مطلب گفت : به منظور کاستن از بار ترافیک ، مسیر دسترسی به اتوبان پاسداران و مجموعه لاله پارک از میدان شهید فهمیده تعریض می شود.
وی افزود : به علت بار ترافیکی سنگینی که در ایام تعطیل هفته در این مسیر وجود دارد به منظور روان سازی و تسهیل تردد وسایط نقلیه این مسیر تعریض شده است. مهندس هوشیار در ادامه همچنین به احداث باندهای پیاده رو و دوچرخه در حد فاصل بزرگراه دو کمال تا مسیر منتهی به مجموعه لاله پارک اشاره نمود و گفت : پس از تکمیل پیاده راه باند شمالی بزرگراه دو کمال ، در باند جنوبی حد فاصل بارنج تا میدان فهمیده نیز پیاده راه احداث می شود.
وی همچنین افزود : در مسیر بزرگراه دو کمال علاوه بر باند پیاده رو مسیر ویژه ای برای دوچرخه سواران نیز طراحی شده است. وی در پایان با بیان اینکه از مجموعه لاله پارک تا ورودی بارنج نیز مسیر ویژه دوچرخه سواری به طول ۲۵۰۰متراحداث شده گفت : این پروژه ها در حداقل زمان به بهره برداری خواهند رسید.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز