روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
اخبار کوتاه

نصب مبلمان شهری نوسازی شده در باغ گلستان

شهردار منطقه ۸ از نصب مبلمان شهری همگون با بافت تاریخی در باغ گلستان تبریز خبر داد .
به گزارش شهریار به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۸ ، محبوب تیزپاز با اعلام افزود : بدلیل فرسودگی و کمبود مبلمان شهری در باغ گستان و با عنایت به رویداد جهانی ۲۰۱۸ ، تصمیم به اصلاح و نوسازی مبلمان شهری بافت تاریخی تبریز گرفته شد که فاز اول طرح در حیاط امیر بازار اجرائی شده است.
وی ادامه داد: فاز دوم مبلمان شهری باغ گلستان را اصلاح و نوسازی کردیم.
وی همچنین گفت:طی روزهای اخیر با نصب مبلمان شهری نوسازی شده در محوطه و معابر باغ گلستان ، عملیات اصلاح و نوسازی مبلمان شهری منطقه ۸ تداوم داشته که سعی می شود طی ماه های آتی این روند را در سایر مناطق مستعد منطقه ادامه شود.
وی خاطرنشان کرد: با این اقدامات بر آنیم تا کل مبلمان شهری بافت تاریخی شهر را تا رویداد مهم ۲۰۱۸ اصلاح و نوسازی کنیم.

اجرای طرح خدمات محله‌ای کوی بهشتی و آخرعباسی توسط منطقه ۵

شهردار منطقه پنج از اجرای طرح خدمات محله ای در کوی شهید بهشتی وآخرعباسی خبرداد وگفت: امسال با اعتباری بالغ بر ۱۰۰ میلیارد ریال طرح خدمات محله ای با احداث جدول وآسفالت ریزی اجرا می شود.
به گزارش شهریار به نقل از شهرداری منطقه ۵ تبریز، یعقوب هوشیار افزود: از ابتدای سال آسفالت ریزی اساسی ولکه گیری واجرای جدول انجام می شود. محلات کوی بهشتی وآخرعباسی از مناطق کم برخوردار از خدمات محله ای بهره مند شده اند.
وی با بیان این‌که جدول گذاری در معابر و محلات در هدایت آبهای سطحی نقش اساسی دارد، افزود: برای طرح خدمات محله ای اجرا شده در این محلات بالغ بر۱۰ میلیارد ریال هزینه شده است.
شهردار منطقه ۵ تبریز، جدول گذاری، آسفالت ریزی، پاکسازی، نخاله برداری، رنگ آمیزی ولایروبی جداول وکانال‌ها را از اهم اقدامات در این خصوص خواند.

فاز سوم طرح پاکسازی و زیباسازی  سطح حوزه به صورت شبانه آغاز گردید

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱ کلانشهر تبریز، حضرتی معاون خدمات شهری منطقه یک از آغاز طرح پاکسازی و زیباسازی منطقه به صورت شبانه خبر داد.
براساس این گزارش حضرتی اعلام نمود: این طرح که در پنج فاز اجرا خواهد گرید وارد فاز سوم خود شده است و در فاز قبلی نسبت به برنامه ریزی محلات اقدامات شایسته ای انجام پذیرفته است .
معاون خدمات شهری و اجرائی منطقه یک اظهار داشت: اصلاح جداول ،نرده ها ، پاکسازی آبروها ، کانیووها ، جمع آوری نخاله ها و شستشوی خیابانها و پیاده رو ها و داخل جویها و … از جمله فعالیتهائی است که هم اکنون درفاز سوم به صورت شبانه انجام می پذیرد.
وی گفت: با توجه به اینکه فصل گرما و اوقات فراغت آغاز گشته و بسیاری از شهروندان به همراه خانواده های محترم خود در پارکها حضور می یابند درخواست می گردد جهت همکاری و همیاری و مشارکت با شهرداری از ریختن زباله در پارکها و فضای سبز جدا خودداری نمایند و زباله های خود را روی ماشین قرار ندهند که باعث ریخته شدن آنها بر روی آسفالت خیابانها و ایجاد چهره ای زشت می گردد و جمع آوری آن مخاطراتی را در پی خواهد داشت و امید است با این همکاریها در جهت زیبائی و پاکیزگی شهر با ما مشارکت نمایند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز