روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۲۷
روزنامه ساقی آذربایجان
اخبار کوتاه

تحقق ۹۱ درصدی سهمیه سه ماهه مالیات در آذربایجان شرقی

مدیرکل امور مالیاتی آذربایجان شرقی با بیان اینکه در پیش بینی بودجه مالیاتی برای استان دو هزار میلیارد در نظر گرفته شده است، گفت: در سه ماهه نخست سال جاری ۹۱ درصد سهمیه سه ماهه بودجه مالیاتی استان تحقق یافته است.
غلامرضا شریفی در دیدار مدیران مالیاتی استان با استاندار آذربایجان شرقی افزود: موفق شده ایم در خرداد ماه سال جاری ۱۶۰ هزار فقره اظهار نامه از اشخاص حقیقی به صورت الکترونیکی اخذ کنیم.
وی ادامه داد: سامانه دریافت اظهار نامه به صورت الکترونیکی فعال بوده و مودیان مالیاتی می توانند به صورت شبانه روزی و بدون حضور در ادارات مالیاتی استان اظهار نامه خود را ارسال کند و امکان قسط بندی مالیات نیز وجود دارد.
شریفی گفت: سیاست های نظام مالیاتی در سال های اخیر به مشتری مداری، مودی مداری و رضایت ارباب رجوع توجه ویژه ای دارد.
وی ادامه داد: با توجه به اینکه خرداد ماه سال جاری آخرین مهلت تسلیم اظهار نامه های مالیاتی است، سیاستی اتخاذ شد تا براساس اختیار تبصره ماده ۱۰۰ قانون کسانی که می توانند به روی مالیات سال ۹۴ خود هشت درصد رشد اظهار نامه ارائه دهند، مالیات آنها قطعی خواهد شد و رسیدگی و ورودی از طرف نظام مالیاتی به این مودیان انجام نمی شود.
مدیرکل امور مالیاتی آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه مدیریت ارشد استان همواره بر این تاکید داشته که حق و حقوق دولتی با رضایت مودیان وصول شود، گفت: برای جلب رضایت مردم و مودیان مالیاتی با تمام توان تلاش کرده ایم و امروز ضمن انجام تکلیف اصلی خود رضایتمندی مودیان را به دست آورده ایم.
وی با اشاره به اینکه سیاست دولت الکترونیکی کردن دستگاه های دولتی است، گفت: از جمله دستگاه هایی هستیم که همه زیرساخت ها برای الکترونیکی کردن آماده است.
شریفی گفت: همه اقدامات از جمله دریافت اظهار نامه الکترونیکی، صدور انواع گواهینامه های انجام معامله و تسهیلات بانکی به صورت الکترونیکی انجام می شود، نیازی به مراجعه حضوری مودی به محیط مالیاتی نیست و این امر موجب رضایت مودیان مالیاتی شده است.
وی اظهار کرد: سعی می کنیم فشار افزایش هایی را که در قانون بودجه اتفاق می افتد، با کشف منابع جدید از منابع موجود برداریم.

جایزه طلایی «ایپرا»  به تبریز رسید

طرح علمی بانوی تبریزی با راهیابی به مرحله فینال کسب جایزه طلایی ایپرا، موفق به کسب این جایزه شد.
«مینا نظری» کارشناس ارشد روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق تبریز، با ارائه طرح علمی با عنوان EQ کارگزاران روابط عمومی ایران به رقابت با نمایندگان سایر کشورها پرداخت و توانست از بین ۵٠ فینالیست جایزه طلایی ایپرا ٢٠١٧ را به خود اختصاص دهد.
این گزارش حاکی از آن است که انجمن بین المللی روابط عمومی (ایپرا) در لندن هر سال طی رویدادى جهانی به معرفی بهترین روابط عمومی ها و متخصصین این حوزه از سراسر جهان می پردازد.
بر اساس این گزارش نظری تاکنون مقالات بسیاری در حوزه روابط عمومی و ارتباطات تالیف کرده و توانسته عنوان بانوی روابط عمومی کشور در سال ٩۴ را به خود اختصاص دهد و در کنفرانس ها و همایش های داخلی و بین المللی ضمن دریافت جوایز، افتخارات زیادی را کسب کرده است.
گفتنی است، داوری جایزه طلایی «ایپرا» که مهمترین جایزه در حوزه روابط عمومی جهانی است، توسط هیاتی متشکل از ٧٠ کارشناس برجسته از۴٠ کشور جهان انجام می شود.
شایان ذکر است مینا نظری ۱۷ اکتبر برای دریافت جایزه خود به بلغارستان می رود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز