روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۲/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
اخبار کوتاه

کاراته‌کای تیم ملی امید: مسابقات آسیایی از کیفیت بالایی برخوردار بود

آویشن باقری در گفت وگو با خبرنگاران، با بیان اینکه مسابقات آسیایی کاراته از کیفیت بالایی برخوردار بود، اظهار کرد: در این دوره از مسابقات تمامی شرکت کنندگان با قدرت در میدان حاضر می‌شدند تا بتوانند مدال خوش رنگی را کسب کنند.
کاراته‌کای تیم ملی امید ایران با اشاره به اینکه در مسابقات آسیایی توانست به مدال طلا دست یابد، بیان داشت: توانستم در وزن منهای ۵۵ کیلوگرم در رده سنی امید برای ایران افتخار کسب کنم.
باقری با بیان اینکه توانست بر حریفانی از قرقیزستان، ژاپن و قزاقستان برای رسیدن به مدال طلای مسابقات آسیایی غلبه کند گفت: سخت‌ترین مبارزه‌ام بازی در فینال مسابقات و مبارزه با حریف قزاقستانی بود که به‌علت میزبانی این کشور مسابقه سخت شد.
او با اشاره به اینکه با آمادگی کامل در این مسابقات ظاهر شد، اظهار کرد: هدفم در این مسابقات کسب مدال طلا بود که توانستم به این هدف برسم.
باقری با بیان اینکه با کسب مدال آسیای وظیفه‌اش بسیار سنگین‌تر می‌شود، خاطرنشان کرد: باید خودمان را برای مسابقات جهانی اسپانیا آماده کنیم.
کاراته کار تیم ملی امید با اشاره به اینکه پدر و مادرم در کسب موفقیتم نقش بسیاری داشتند، بیان کرد: پدرم مربی اول من است و خانم زاکاله زحمات زیادی برای کسب موفقیت من کشیدند.

به دنبال افشای مبالغ میلیاردی؛ بازیکنان تراکتور به باشگاه تخفیف دادند

پس از اینکه مبلغ قرارداد بازیکنان تیم تراکتورسازی تبریز برای فصل ۹۶-۹۷ فاش و از مبالغ میلیاردی این قراردادها پرده برداشته شد، بازیکنان و مدیریت باشگاه تراکتورسازی به شدت از سوی هواداران مورد انتقاد قرار گرفتند. بسیاری از بازیکنانی که هواداران به واسطه تمدید قراردادشان با تراکتورسازی در این شرایط حساس آنها را بازیکنانی وفادار نامیده بودند پس از مشخص شدن مبلغ قراردادشان مورد نکوهش قرار گرفتند که این اتفاق واکنش باشگاه را در پی داشت.
باشگاه تراکتورسازی برای مدیریت جو به وجود آمده از بازیکنانی که رقم قراردادشان میلیاردی بود خواست تا با دادن تخفیف های چند صد میلیونی و کاهش مبلغ قراردادشان به زیر یک میلیارد هم فشار را از روی خود کم کنند و هم باشگاه را در برابر هواداران قرار ندهند. در پی این خواسته باشگاه، بازیکنان تراکتورسازی اقدام به دادن تخفیف های میلیاردی کرده و مبلغ قرارداد خود را طبق خواسته باشگاه به زیر یک میلیارد رساندند.
گفتنی است که پس از این اتفاق در حال حاضر رقم قرارداد تنها یک بازیکن تیم تراکتورسازی بالای یک میلیارد است که با توجه به جایگاه ویژه این بازیکن در نزد هواداران به نظر می رسد که واکنش خاصی به این موضوع از سوی هواداران نشان داده نشود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز