روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۰۹/۲۰
روزنامه ساقی آذربایجان
اخبار کوتاه

دریافت جایزه نوبل مدیریت کشوری توسط پتروشیمی تبریز

پتروشیمی تبریز در جشنواره بزرگ بنیاد اروپایی ، جایزه نوبل و اعتبارنامه مدیریت دریافت کرده و به عنوان واحد نمونه تحقیق و توسعه انتخاب شد.
جایزه نوبل مدیریت همه ساله به رهبران و مدیرانی که توانسته‌اند نقش موثری را در کسب وکار ایفا کنند، اهداء می‌شود و بنیاد اروپایی توسعه مدیریت در ایران و در سال جاری برای نخستین بار به طور اختصاصی به اهداء این جایزه در کشور اقدام کرد.
کمیته ارزیابی بر اساس اعلام سازمان مدیریت صنعتی از میان ۱۰۰ شرکت برتر کشور در سال ۱۳۹۴ پتروشیمی تبریز را برای دریافت این جایزه انتخاب و معرفی کرد.
گفتنی است پتروشیمی تبریز از شهریور ۱۳۹۴ توانست با مدیریت صحیح و گذراز زیان انباشته دو دهه گذشته و عبور از بحران به سود دهی برسد.
همچنین از سویی دیگر در همایش روز ملی صنعت و معدن ، پتروشیمی تبریز به عنوان واحد نمونه تحقیق و توسعه در سال ۱۳۹۵ انتخاب شد و با اهداء تندیس ویژه ، از مدیریت این شرکت تجلیل به عمل آمد.
لازم به ذکر است، افزایش تولید ملی و بهبود کیفیت آن که با نامگذاری سال‌های گذشته تحت عناوین اقتصاد مقاومتی از سوی مقام معظم رهبری دست اندرکاران اقتصادی را به منظور تحقق آن برای شکوفایی اققتصاد و پیشرفت کشور به چالش کشانده است. پژوهشگران متخصص صنایع را نیز در راستای دستیابی به تولیدات کیفی براساس فناوری‌های نوین جهانی بر آن داشته است تا با تولید باکیفییت علاوه بر پاسخگویی به نیازهای کشور بازرگانان نیز در صادرات فراورده‌های داخلی، بازارهای خارجی رانیز تحت سلطه خود در آورند.

انتخاب پنج غرفه برتر در هفتمین نمایشگاه ملی صنایع دستی تبریز

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی از انتخاب پنج غرفه برتر از بین ۱۷۲ غرفه شرکت کننده در هفتمین نمایشگاه ملی صنایع دستی تبریز خبر داد.
مرتضی آبدار در مراسم اختتامیه هفتمین نمایشگاه ملی صنایع دستی تبریز اظهار کرد: در هفتمین نمایشگاه ملی صنایع دستی تبریز از بین ۱۷۲ غرفه شرکت کننده تعداد پنج غرفه حائز مقام برتر شدند.
آبدار در ادامه به معرفی غرفه های برتر هفتمین نمایشگاه صنایع دستی تبریز پرداخت و گفت: در این نمایشگاه «علی نوری زاده» با غرفه باتیک، عنوان بهترین غرفه آرایی از استان آذربایجان شرقی، به خود اختصاص داد.
غرفه خاتم کاری از استان اصفهان «احمد رضا نایینی» به عنوان غرفه برتر از لحاظ فروش برتر شناخته شد.
«عباس توئی» غرفه دار استان گلستان نیز در این نمایشگاه با ارائه نساجی سنتی مختص این استان عنوان برترین غرفه از لحاظ محتوا را به خود اختصاص داد.
از لحاظ حجم فروش در این نمایشگاه غرفه صنایع دریایی «مهدی دلگرم» استان هرمزگان به عنوان غرفه برتر شناخته شد.
آبدار گفت: «رحیم عظیمی» هنرمند نگارگر آذربایجان شرقی نیز در هفتمین نمایشگاه ملی صنایع دستی عنوان غرفه ویژه را به خود اختصاص داد.
مدیرکل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی در پایان سخنان خود از شرکت تمامی هنرمندان سراسر کشور در هفتمین نمایشگاه ملی صنایع دستی تبریز تشکر کرد و میزبانی دوباره آنها را در نمایشگاه های آینده آذربایجان در رویداد تبریز ۲۰۱۸ چشم به راه شد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز