روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
اخبار کوتاه

کیخا:  شرایط مهیا باشد سهمیه المپیک دور از دسترس نیست

ملی پوش ژیمناستیک معتقد است که اگر برنامه ریزی درستی وجود داشته باشد، امکانات به روز شود و اردو و مسابقات تدارکاتی وجود داشته باشد کسب سهمیه المپیک برای ژیمناستیک دور از دسترس نخواهد بود.
سعید رضا کیخا در گفت‌وگو با ایسنا، در مورد شرایط فدراسیون ژیمناستیک بعد از برگزاری انتخابات، اظهار کرد: انتخابات تازه برگزار شد و خدا را شکر درگاهی به عنوان رییس فدراسیون انتخاب شد. او به تازگی در فدراسیون ژیمناستیک مستقر شده است و هنوز به طور کامل برنامه‌های خود را اعلام نکرده است، اما کادر قوی بسته شده است و امیدوارم که برنامه‌ریزی خوبی هم انجام شود تا ملی‌پوشان ژیمناستیک برای رقابت‌های قهرمانی آسیا و بازی‌های آسیایی آماده شوند.
کیخا از جامعه ژیمناستیک خواست تا اختلافات را کنار بگذارند. وی در این مورد گفت‌: درخواست من از جامعه ژیمناستیک این است که تمام اختلاف نظرهایی که تا قبل از برگزاری انتخابات این فدراسیون وجود داشت را کنار بگذارند. همه دست به دست هم دهند و با فدراسیون همراه شوند و برای موفقیت ژیمناستیک تلاش کنند تا این رشته به جایگاهی که می‌خواهد برسد. درگاهی قبلا در ژیمناستیک بوده است و شرایط ما را درک می‌کند. امیدوارم که با برنامه‌ریزی خوبی که انجام می‌دهد روز به روز شاهد پیشرفت و موفقیت این فدراسیون باشیم.
ملی پوش ژیمناستیک معتقد است که کسب سهمیه المپیک برای این رشته دور از دسترس نیست. او در این مورد اظهار کرد: کسب سهمیه المپیک برای ما از سه طریق انجام می پذیرد؛ یکی از طریق کسب مدال در رقابت‌های قهرمانی جهان، جمع امتیازات در ورلدکاپ‌ها در یک سال مانده به المپیک و دیگری هم از طریق وایلد کارت. من همان طور که همیشه گفته‌ام کسب سهمیه المپیک دور از دسترس نیست. اگر برنامه‌ریزی درستی وجود داشته باشد امکان پذیر خواهد بود. باید امکانات به روز شود. اردوها و مسابقات تدارکاتی داشته باشیم تا به این موفقیت دست پیدا کنیم. اگر این شرایط ادامه‌ دار باشد قطعا در المپیک و در آینده‌ای نه چندان دور ژیمناستیک هم صاحب مدال خواهد شد.

روبین کازان مانع انتقال آزمون به لاتزیو شد

رسانه‌های روسی عنوان کردند که باشگاه روبین کازان مانع انتقال ستاره ایرانی خود به لاتزیو شد.
در حالی که تیم‌های لاتزیو ایتالیا، بشیکتاش ترکیه، اسپارتاک مسکو و بایر لورکوزن آلمان مشتری‌های جدی سردار آزمون در فصل نقل‌ و انتقالات تابستانی بودند، مهاجم ایرانی تصمیم گرفت با قراردادی سه ساله به تیم روبین کازان یعنی تیم سابق خود برود و بار دیگر در تیم قربان بردیف کار کند.
رسانه‌های روسی نوشتند: باشگاه لاتزیو سخت به دنبال جذب آزمون بود و مبلغ قابل توجهی هم به این باشگاه پیشنهاد داد و حتی حاضر بود که به صورت قرضی ستاره ایرانی را به خدمت بگیرد ولی روبین کازان به هیچ وجه رضایت نداد تا آزمون همچنان در فوتبال روسیه باقی‌ بماند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز