روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۱۰
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 275
  • 749
  • 1,336,760
اخبار کوتاه

 پیشرفت مجموعه‌ی بهداشت تبریز نتیجه‌ی نوآوری است

معاون وزیر بهداشت تاکید کرد: پیشرفت مجموعه‌ی بهداشت تبریز نتیجه‌ی نوآوری در این مجموعه است.
دکتر علی اکبر سیاری در نشست معاون بهداشتی وزیر بهداشت در تبریز، اظهار کرد: شهامت و جسارت نوآوری، کار گروهی از ویژگی‌هایی است که مجموعه‌ی بهداشت و درمان دانشگاه علوم پزشکی تبریز را از سایرین متمایز می کند.
وی افزود: در ابتدای اجرای طرح تحول سلامت، دانشگاه علوم پزشکی تبریز پیشرو بود و پیشینه‌ی تجربی و کارشناسان خوب از ویژگی‌های دیگر این مجموعه است.
وی افزود: فعال شدن خدمات شهری و کامل بودن دسترسی یکی از دغدغه‌های اصلی پیشکسوتان بهداشت است و همچنین برنامه داشتن برای بیماری‌های غیرواگیر که یکی از دلایل اصلی مرگ و میر به شمار می‌آیند نیز از برنامه‌هایی هستند که محقق شده‌اند.
وی عنوان کرد: پرونده‌ی الکترونیکی سلامت ابزار خوب برای مدیریت بهتر سلامتی بود که محقق شد و مشکلات مجموعه‌ی بهداشت کاملاً قابل درک بوده و به زودی خبرهای مسرت بخشی در راستای حل مشکلات این مجموعه به گوش خواهد رسید.
سیاری بیان کرد: روسای شبکه‌های بهداشت باید از عملکرد خود تحلیل داشته باشند و وضع موجود را مدیریت کرده و در راستای بهبود عملکرد گام بردارند.

گزینه پیشنهادی برای وزارت صنعت دولت دوازدهم را بشناسید

براساس آخرین اخبار گزینه دولت دوازدهم برای وزارت صنعت، معدن و تجارت شریعتمداری است که قرار شده در روز تحلیف به عنوان جایگزین نعمت زاده معرفی شود.
در چند ماه اخیر بحث تفکیک تعدادی از وزارتخانه ها از جمله وزارت صنعت، معدن و تجارت داغ بود و هر کس به بیان نظرات موافق یا مخالف برای اجرای این طرح پرداخت. برخی از مسؤلین اجرای این طرح را به نفع تجارت و صنعت می دانستند اما تعدادی دیگر تفکیک وزارت صنعت را حرکت به عقب دانسته و اجرایی شدن آن را به نفع صنعتگران و تولیدکنندگان نمی‌دانستند.
در مجموع امروز این مسئله فعلاً مسکوت شده و رئیس جمهور روز شنبه ۱۴ مردادماه در مراسم تحلیف لیست وزرای پیشنهادی خود را برای سکانداری ۱۸ وزارتخانه تقدیم مجلس می ‌ند. از میان وزرای پیشنهادی محمد شریعتمداری جایگزین نعمت زاده در وزارت صنعت، معدن و تجارت شده و قرار است به عنوان گزینه نهایی دولت برای کسب رأی اعتماد به مجلس معرفی شود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز