روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۶/۳۱
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 748
  • 841
  • 1,329,481
اخبار کوتاه

افراد بی‌‌بضاعت از تخفیفات دارویی برخوردار می‌‌شوند

شبستری بر ضرورت ارائه امکانات دولتی توسط تشکل‌‌‌های غیردولتی تاکید کرد و گفت: افراد بی‌‌بضاعت با ارائه کارت یا نامه‌‌ای می‌‌توانند از تخفیفات برخوردار شوند.
به گزارش شهریار، سعید شبستری در جلسه کمیته بیماری‌‌‌های خاص آذربایجان‌‌‌‌شرقی با اشاره به وضعیت دریافت بعضی از داروهای این بیماران، اظهار داشت: تنها اظهارات برخی از بیماران برای بی‌‌‌‌بضاعت بودن موثق نبوده و با ارائه کارت یا نامه‌‌‌ای از انجمن می‌‌‌توانند از تخفیفات دارویی برخوردار شوند. بیمار به جای انتظار از دولت باید انجمن بیماری‌‌های خاص را بشناسد چرا که این انجمن‌‌ها می‌توانند به بهترین نحو ممکن به نیازهای این بیماران پاسخ دهند.
وی با بیان اینکه امکانات دولتی در مرحله اول باید توسط تشکل‌‌‌‌‌های غیردولتی ارائه شود، اظهار داشت: هرگونه درمان باید بر اساس قوانین و مقررات انجام گیرد و مرکز فروش مجوزدار داروهای گیاهی، در حاضر فقط در بیمارستان سینا وجود دارد.
شبستری با اعلام این خبر افزود: در حال حاضر درمان گیاهی داروی ام اس در مرحله پژوهشی قرار دارد.
وی با اشاره به جهت گیری‌‌های تمامی اعضا در سازمانها و انجمن های مختلف استانی، خاطرنشان ساخت: جا دارد که از همه اعضا تقدیر و قدردانی به عمل آید.
وی گفت: خوشبختانه دولت توانسته در بحث بیمه، همکاری لازم را با نهادهای مذکور انجام دهد.
وی با تاکید بر جهت گیری کمیته بیماری های خاص، تصریح کرد: امیدواریم مدیریت شده این جهت گیری را ادامه دهیم و درمان مردم را بدون فکر کردن به مسائل مالی، انجام شود.

جای خالی آیت‌الله هاشمی در مراسم تنفیذ روحانی

مراسم تنفیذ حجت الاسلام حسن روحانی در شرایطی در حال برگزاری است که ابتدا علی لاریجانی و آیت الله جنتی دوشادوش رهبری رییس جمهور را در این مراسم همراهی می کردند و بعد آیت الله صادق آملی لاریجانی هم به جمع آن ها اضافه شد. این در حالی است که آیت الله هاشمی رفسنجانی غایب بزرگ دومین مراسم تنفیذ رییس جمهوری بود .
اما در ریف اول مهمانان مراسم تنفیذ چهره هایی همچون سردار جعفری، حسین دهقان وزیر دفاع، اسحاق جهانگیری، حجت الاسلام گلپایگانی، سید حسن خمینی، محمود احمدی نژاد، دو فرزند رهبر معظم انقلاب، در ردیف های جلویی مهمانان این مراسم حضور داشتند .

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز