روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۸
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 212
  • 721
  • 1,335,134
اخبار کوتاه

الکل تقلبی در شیراز  ۳ قربانی گرفت

مصرف مشروبات الکلی تقلبی پس از کرمان، در شیراز نیز جان ۳ نفر را گرفت.به گزارش سازمان پزشکی قانونی کشور، درهفته گذشته سه مورد مرگ بر اثر مصرف مشروبات الکلی به پزشکی قانونی شیراز ارجاع شد که پس از معاینه و انجام آزمایش های تخصصی، علت مرگ هر سه نفر مسمومیت با متانول اعلام شد. دو نفر ازقربانیان ساکن شیراز بودند که پس ازمرگ در بیمارستان به پزشکی قانونی شیراز منتقل شدند؛ شخص دیگر نیز ساکن شهرستان فسا بود که در شهرستان طبس دچار مسمومیت با الکل شد و در هنگام انتقال به شیراز جان خود را از دست داد.
پیش از نیز ۵ نفر در استان کرمان بر اثر مصرف مشروبات الکلی دست ساز و تقلبی جان باخته‌اند وچندین نفرهم دراین ماجرا دیالیزی شده‌اند.

مرگ پزشک کوهنورد در «قله لنین»

پزشک ورزشکار ورامینی که همراه چهارکوهنورد دیگربه «قله لنین» قرقیزستان صعود کرده بود به علت کمبود اکسیژن درگذشت.
رئیس اداره ورزش و جوانان ورامین گفت: به‌دنبال این حادثه، رایزنی با فدراسیون کوهنوردی و سفارت ایران در کشور قرقیزستان نیز در حال انجام است و تیم نجات روسیه هم برای پایین آوردن جسد کوهنورد ایرانی راهی محل حادثه شدند.
اعضای این تیم هفته قبل از ورامین و با بدرقه مسئولان، راهی قله لنین در قرقیزستان شدند که در مسیر برگشت ودرحالی که شرایط مساعد بود علیرضا بروجردی دچار مشکل کمبود اکسیژن شد و درگذشت.

کشف یک میلیارد ارز عربی در فرودگاه مشهد

بازپرس ویژه فرودگاه شهید هاشمی نژاد در گفت و گو با خبرنگاران از کشف یک میلیارد و صدو پانزده میلیون ریال ارز عربی قاچاق خبر داد.
اصولی صفار از کشف یک میلیارد و صدو پانزده میلیون ریال ارز عربی قاچاق خبر داد.
وی ادامه داد: این میزان ارز جاسازی شده در چمدان مسافر توسط مامورین آگاهی پلیس فرودگاه مشهد در پرواز خروجی به مقصد دبی کشف و ضبط شد.
بازپرس ویژه فرودگاه شهید هاشمی نژاد در پایان تصریح کرد: متهم دستگیر شد.

پشیمانی قاتل در بازسازی صحنه قتل کارمند شهرداری

مردی که در یک دعوای اشتباهی‌ کارمند خدمات شهری شهرداری تهران را به قتل رسانده بود، صحنه جنایت را بازسازی کرد.
اصغر و ۱۲ نفر ازدوستانش شامگاه ۱۸ تیر امسال درجریان دعوای اشتباهی به خودروی مزدای گشت خدمات شهری در حوالی خیابان کریمخان زند حمله کردند.
این ماجرا به مرگ یکی از آنها و زخمی شدن همکارش منجر شد. متهمان زمانی که بازداشت شدند، گفتند اشتباهی رخ داده و گمان می‌کردند آنها افرادی بودند که دوستانشان را هنگام جمع‌آوری زباله کتک زده‌اند.
برای این متهمان قرار قانونی صادر شد و همگی روانه زندان شدند. این درحالی بود که چند روز پیش مادر سالخورده و داغدیده کارمند خدمات شهری شهرداری تهران که در این دعوای اشتباهی به قتل رسیده بود، همراه پسردیگرش، عروس داغدیده و یسنای ۱۳ ماهه (کودک مقتول)، در شعبه ششم بازپرسی دادسرای جنایی تهران حاضر شدند و برای متهم به قتل درخواست قصاص کردند.
همچنین عامل جنایت همراه کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی در محل جنایت حاضر شد و صحنه به قتل رساندن کارگر خدمات شهری شهرداری تهران را بازسازی کرد و گفت: نمی‌دانستم او و همکارش افرادی نیستند که روز قبل با دو دوستم درگیر شده و کتکشان زده‌اند. اشتباهی همراه بقیه دوستان به خودروی آنها حمله کردیم. خودرویشان را با قمه و چوب تخریب کرده و من با ضربه‌های چاقو او را زخمی کردم که همین باعث مرگ او شد. بعد که از آنجا فرار کردیم، تازه متوجه شدیم آنها را با افراد دیگری اشتباه گرفته‌ایم و جنایتی را رقم زده‌ایم. اشتباه کردم و اشتباهی جان مرد بی‌گناهی را گرفتم و خانواده‌اش را داغدار کردم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز