روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۹
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 55
  • 749
  • 1,336,540
اخبار کوتاه

رهایی ۳ اعدامی از چوبه دار

سه محکوم به اعدام در زندان‌های مرکزی اراک و ارومیه از چوبه دار نجات داده شدند.
دو متهم ندامتگاه مرکزی اراک با حفظ ۳۰ جزء قرآن کریم توانستند حکم عفو بگیرند و مجازاتشان را به حبس ابد کاهش دهند.عبداللهی، رئیس کل دادگستری استان مرکزی گفت: پس از مکاتبه‌های فراوان و تشکیل کمیته‌های عفو در تهران و به دستور رئیس قوه قضائیه با عفو این دو مددجو موافقت و حکم آنها به حبس ابد تقلیل یافت.
نجات زن اعدامی
زن ۲۷ ساله‌ای هم که زمستان سال ۹۳ به اتهام مشارکت در قتل عمد به قصاص نفس محکوم شده بود و از ۲ سال و ۷ ماه قبل در زندان ارومیه به سر می‌برد با رضایت اولیای دم بخشیده و آزاد شد.
میرعلی اکبر بنی‌هاشمی، مدیر کل زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی استان آذربایجان غربی گفت: با تلاش ویژه دادستان ارومیه و تیم صلح وسازش، بویژه مدیر و مسئول مددکاری زندان و ندامتگاه نسوان از خانواده مقتول این پرونده رضایت گرفته شد و آنها از شکایت خود علیه این زن گذشتند.

داماد و ۲ زن هدف شلیک اشتباهی

تیراندازی درمراسم عروسی، داماد و دو نفر از میهمانان را روانه بیمارستان کرد.
محمد محمدی‌نژاد، فرماندارشهرستان ازنا دراستان لرستان در این باره گفت:متأسفانه درجریان یک رسم غلط این بارعموی داماد هنگام برگزاری مراسم عروسی درروستای نصرت آباد، تیراندازی کرد که متأسفانه داماد و دو نفر از میهمانان زن، روانه بیمارستان شدند که خوشبختانه حال عمومی مساعدی دارند. مردم باید بدانند تیراندازی در مراسم شادی و عروسی گرچه یکی از رسوم محلی است اما جرم به حساب می‌آید.

عروسی عزا شد‎

مهندس جوان که برای شرکت در مراسم عروسی خواهرش از تهران راهی شیراز شده بود، در سانحه رانندگی به طرز دلخراشی جان سپرد.
مرد جوان که سیدعلی بلادی نام داشت سوار بر خودروی پرایدش راهی شیراز شد اما در طول راه ناگهان خودرویش از مسیر اصلی منحرف و واژگون شد. دقایقی پس ازاین حادثه مرگبار امدادگران خود را به محل سانحه رساندند اما پس از معاینات لازم مشخص شد او در دم جان باخته است.
یکی از بستگان قربانی تصادف مرگبار گفت: قرار بود مراسم عروسی خواهر مهندس جوان برگزار شود اما متأسفانه به‌دنبال این حادثه، جشن عروسی به عزا تبدیل و مرد جوان در شیراز به خاک سپرده شد.

 

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز