روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۸
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 94
  • 814
  • 1,335,830
اخبار کوتاه

دستگیری برادرانی که دست مردی را قطع کرده بودند

دو برادر تبهکار که چند سال پیش و در جنایتی هولناک، دست مردی را در کرمانشاه قطع کرده بودند، در عملیات غافلگیرانه پلیس به دام افتادند. دو شرور، پس از قطع دست شهروند کرمانشاهی در سال ۹۴ به تهران گریخته بودند.
سرهنگ محمد رستمی، رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان کرمانشاه دراین باره گفت: یکی ازمتهمان دارای چهار جرم و دیگری دو فقره سابقه قضایی دارد.
به گفته وی، مأموران درعملیاتی خزنده، مخفیگاه آنها را در شهر تهران شناسایی کرده بودند و هنگامی که قصد ورود به استان کرمانشاه را داشتند، در اقدامی غافلگیرانه در جاده بیستون – کرمانشاه دستگیر شدند. در بازرسی از خودروی آنها چند قبضه سلاح سرد کشف و بازجویی از آنها آغازشده است.

قتل عمو به دست برادرزاده ۱۵ ساله

دادستان عمومی و انقلاب جیرفت با اشاره به اینکه قاتل ۱۵ ساله کمتر از ۵ ساعت در جیرفت دستگیر شد گفت: این قتل با یک قبضه اسلحه شکاری صورت گرفته‌ است.
حسین سلامی در تشریح جزئیات قتل روستای هیشین از توابع شهرستان جیرفت اظهارداشت: این قتل با یک قبضه اسلحه شکاری صورت گرفته‌ است.
وی با بیان اینکه مقتول فردی ۵۵ ساله به‌نام عبدالمجید بهره‌مند است، تصریح کرد: قاتل ۱۵ ساله به‌نام (س – ب ) برادرزاده مقتول است.
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان جیرفت عنوان کرد: قاتل کمتر از ۵ ساعت به همراه اسلحه‌ای که با آن قتل را انجام داده بود دستگیر شد. پرونده برای ادامه تحقیقات به بازپرس شعبه دوم ارجاع و درحال تکمیل تحقیقات است.
سلامی با اشاره به علت قتل، اظهار داشت: این قتل در پی اختلاف و درگیری لفظی در حالی که مقتول در خواب بوده است صورت گرفته‌است.
وی با بیان اینکه قاتل سن پایینی دارد، عنوان کرد: اصلحه و دیگر صلاح‌های سرد وگرم نباید به‌راحتی در اختیار هر کسی قراربگیرد چرا که باعث چنین حوادث جبران ناپذیری می‌شود.

قتل بر سر گوشی تلفن‌همراه  در بندرعباس

جانشین فرمانده انتظامی استان هرمزگان از وقوع قتل به‌دلیل سرقت گوشی تلفن‌همراه و دستگیری قاتل در بندرعباس خبر داد.
علی‌اصغر خرم‌روی درباره حادثه بیان داشت: در پی دریافت خبری مبنی بر یک فقره قتل در حوزه کلانتری۱۱ شهرستان بندرعباس مراتب در دستور کار قرار گرفت. با هماهنگی با مقام قضایی از محل بازرسی و با بررسی آثار موجود درمحل، جسد واقع در اطراف منزلی ویلایی شناسایی و کشف شد.
این مقام انتظامی تصریح کرد: ماموران در بررسی از منزل دو فرد را که اعتیاد شدیدی به مواد مخدر داشتند دستگیر که فردی به نا “ع-ت” بیان کرد متوفی به‌دلیل مصرف مواد مخدر به منزل اینجانب تردد داشت. دو شب قبل بعد از مصرف مواد مخدر خوابید و دیگر بلند نشد و من از ترس او را داخل فرش قرار داده و به بیرون از منزل منتقل کردم.با توجه به تناقض گویی‌های متهم و استفاده از فنون بازجویی و شگردهای خاص پلیسی و مواجهه با دلایل و مدارک موجود، متهم لب به اعتراف گشود و به قتل اعتراف کرد.
جانشین فرمانده انتظامی استان اذعان داشت: متهم در بازجویی‌ها ادامه داد مقتول طبق معمول برای مصرف مواد مخدر به منزل اینجانب آمده بود که پس از مصرف مواد مخدر به‌دلیل اینکه گوشی موبایلم را سرقت کرده بود با هم بحث و جدل کردیم که در نهایت با استفاده از یک عدد چوب دستی که از قبل در اتاقم داشتم تعداد چهار ضربه به سرش کوبیدم که از بینی‌اش خون جاری شد و زمین افتاد.
متهم بیان داشت: از ترس درب منزل را بسته و به بیرون رفتم. چند ساعت بعد که برگشتم مشاهده کردم بدنش خشک و فوت کرده به‌همین دلیل اواخر شب با یکی از دوستانم جسد وی را داخل فرش پیچیده و پس از قرار دادن روی نردبان او را به داخل کوچه‌ای در همان محل انتقال دادیم. در ادامه با توجه به اعترافات متهم دستگیر شده در یک عملیات ضربتی متهم دیگر بنام “غ-ف” دستگیر و برای سیر مراحل قانونی به مقام قضایی معرفی شدند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز