روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۷
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 32
  • 721
  • 1,334,954
اخبار کوتاه

بازدید شهردار منطقه ۲ تبریز  از مراحل احداث هتل تبریز پالاس

شهردار منطقه دو کلانشهر تبریز از مراحل احداث هتل ۴ ستاره تبریز پالاس، بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه دو تبریز، رسول موسائی شهردار منطقه دو از مراحل احداث هتل ۴ ستاره تبریز پالاس که در راستای آماده سازی سطح حوزه این منطقه برای سال ۲۰۱۸ میلادی و استقبال در خورشان میهمانان و گردشگران این شهر در حال احداث است، بازدید کرد.
رسول موسائی در این بازدید از اهتمام ویژه این منطقه جهت صدور سریع مجوز احداث ۲ هتل در قالب پروژه های سرمایه گذاری بخش خصوصی در حوزه جاده ائل گلی خبر داد و گفت: از آنجائیکه جاده ائل گلی از سوی اتوبان شهیدکسائی بعنوان دومین ورودی کلانشهر تبریز برای دستیابی به مرکز این شهر محسوب می شود و مسافرین و گردشگران برای استفاده از مجموعه تاریخی و تفریحی ائل گلی از این مسیر تردد می کنند، هتل ۴ ستاره تبریز پالاس برای رفاه حال توریست ها و میهمانان کهن شهر تبریز در ۱۰ طبقه احداث می شود که عملیات اجرائی آن هم اکنون در طبقه پنجم احداث قرار دارد.
شهردار منطقه دو کلانشهر تبریز، از حمایت همه جانبه مهندس پورمهدی معاون عمرانی استاندار آذربایجانشرقی، رئیس و اعضای شورا شهر و شهردار تبریز جهت آماده سازی این شهر و ایجاد امکانات رفاهی برای توریست ها و گردشگران در سطح حوزه این منطقه تقدیر و تشکر کرده و افزود: علاوه بر ایجاد امکانات مناسب اسکان توریست ها، این منطقه در راستای ایجاد جاذبه های گردشگری اقدام به بدنه سازی و مناسب سازی جاده ۳ کیلومتری ائل گلی به منظور پدید آوردن مناظر بدیع و زیبا با طراحی سه بعدی کرده است.
رسول موسائی نورپردازی ویژه، نصب مبلمان های شهری با طرح های جدید و زیبا، نقاشی های دیواری با تصاویر طبیعت و ساماندهی فضای سبز با کاشت گلکاری حجمی مسیر به همراه نصب ۶ آبنما با طرح رومی شکیل را از مواردی ذکر کرد که برای ایجاد مناظر زیبای شهری و جاذبه های گردشگری در جاده ائل گلی به اجرا درآمده است.
شهردار منطقه دو کلانشهر تبریز از احداث بزرگترین “پل سبز” که ارتباط دهنده بین مجموعه زیبای ائل گلی و ائل باغی نیز می باشد نیز خبر داد و گفت: به منظور دسترسی بدون حادثه به هنگام عبور از اتوبان شهیدکسائی برای استفاده گردشگران از ۲ پارک مذکور، این پل از سوی شهرداری منطقه دو احداث می شود.
بنابه گفته بندخت از سرمایه گزاران هتل تبریز پالاس، احداث این هتل در ۷۰۰۰ مترمربع مساحت و با اختصاص ۵۰۰ میلیارد ریال اعتبار در حال احداث می باشد.

 اجرای مناسب سازی و پیوسته سازی ترافیک در سطح منطقه ۱

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱ کلانشهر تبریز ، مهدیزاده معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه یک از اجرائی شدن مناسب سازی و پیوسته سازی ترافیکی در سطح حوزۀ این منطقه خبر داد.
بر اساس این گزارش مهدیزاده اعلام داشت : طی جلساتی با هماهنگی پلیس راهور منطقه تبریز و معاونت حمل و نقل و کارشناسان ترافیکی شهرداری تبریز منطقه و ایجاد تجهیزات ترافیکی در زمان حفاری و جمع آوری وانت بارهائی که سد معبر می نمایند بعمل آمد.
معاون حمل و نقل منطقه یک اظهار نمود: در این جلسات شهرداری منطقه یک پیشنهاداتی برای روان سازی سطح حوزه و جمع آوری سد معبرها و ماشینهای فرسودۀ پارک شده در مسیرهای مختلف که چهره ای زشترا ایجاد نموده و چند سال است بلا استفاده مانده اند ارائه و هماهنگی های لازم بعمل آمد.
وی گفت: در این جلسه که مدیر کل فنی و اجرایی معاونت حمل و نقل نیز حضور داشتند در مورد تابلوهای ترافیکی و مشخصه مسیر با تایید مرکز و همچنین مناسب سازی و پیوسته سازی امتداد خط کشی ها طبق استانداردهای جهانی و همکاری با آزمایشگاههای مرتبط با تجهیزات ترافیکی و خط کشی محوری و دو جزئی در سطح منطقه بحثهای کارشناسی بعمل آمد و در دستور کار قرار گرفته شد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز