روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۹
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 162
  • 814
  • 1,335,898
اخبار کوتاه

تعیین شعبه ویژه رسیدگی به جرایم سدمعابر 

معاون خدمات شهری شهرداری تبریز تعیین شعبه ویژه رسیدگی به جرایم سدمعابر خودرویی با هماهنگی دادستان تبریز خبرداد.
به گزارش شهریار به نقل از معاونت خدمات شهری، علی مدبر گفت: پیرو جلسه هماهنگی و تصمیم گیری در ارتباط با کنترل بی رویه سدمعابر خودرویی و مشاغل غیرثابت مزاحم که با حضور پلیس محترم راهور، نیروی انتظامی و مجموعه شهرداری در حضور دادستان شهرستان تبریز تشکیل شد ، موضوع مذکور با عنایت به ضرورت آن و لزوم رسیدگی و احقاق حقوق شهروندان و اجرای قانون شفاف شهرداری ها در این ارتباط به طور ویژه در دستور کار جلسه قرار گرفته و بر همین اساس مقرر شد این طرح با نظارت و همکاری عوامل محترم انتظامی و راهنمایی رانندگی اجرا شود.
وی ادامه داد: ساماندهی و روان سازی فضاهای شهری و جلوگیری از هرگونه بی انضباطی ، هرج و مرج و تخلف از قوانین شهرداری ها بوده که در این راستا شهرداری موظف و مکلف به کنترل و جلوگیری از سدمعابر عمومی به ویژه در محورها و نقاط مسئله ساز و احیاناً خطرساز است.
معاون خدمات شهری شهرداری تبریز یادآور شد: در این فصل که از آن به عنوان فصل مهم گردشگری شهر تبریز یاد می شود، شهرداری و مجموعه مدیریت شهری مصمم به روان سازی ، آرام سازی معابر و ساماندهی بصری و جلوه شهری بوده و لزوماً ماموریت هایی در این مبنا در دستور کار حوزه معاونت خدمات شهری شهرداری تبریز قرار گرفته است.
وی همچنین گفت: در صورتیکه که روند کنترلی و نظارتی بر شهر حاکم نباشد ، متاسفانه شاهد بی انضباطی و هرج و مرج در مشاغل و سدمعابر عمومی خواهیم بود که این بحران به هیچ وجه به نفع شهر تبریز و به ویژه شهروندان آن نخواهد بود.
مدبر با اشاره به آماده سازی فضای شهر برای استقبال از میهمانان و گردشگران خارجی در ۲۰۱۸ گفت: قطعاً تداوم حضور وانت بارهای عرضه میوه و سایر محصولات در مسیرهای ارتباطی و میادین شهری به هیچ عنوان زیبنده شهرمان نبوده و رسیدگی و ساماندهی این امر به شکل ویژه از سوی معاونت خدمات شهری شهرداری تبریز و با همکاری پلیس انتظامی و راهور و با دستور ویژه دادستانی انجام خواهد شد.
لازم به ذکر است این طرح با همکاری و پشتیبانی سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری اجراء می شود.

جلسه مشترک معاونت برنامه ریزی شهرداری تبریز و سازمان تامین اجتماعی

جلسه مشترک بررسی موارد فی مابین شهرداری تبریز و سازمان تامین اجتماعی در خصوص نحوه اجرای ماده ۵ قانون تامین اجتماعی در دفتر معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی برگزار شد.
به گزارش شهریار در این نشست که با حضور معاون بیمه ای استان آذربایجان شرقی، رئیس شعبه ۳ بیمه تامین اجتماعی، کارشناسان سازمان تامین اجتماعی و معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری تبریز، مشکلات و مسائل اجرای قانون ماده (۵) بیمه اجتماعی کارگران ساختمانی بررسی شد و مهم‌ترین مشکلات و ابهامات سازمان تأمین اجتماعی رفع شد.
معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری تبریز به اجرای دقیق قانون مصوب و تفاهم نامه فی مابین شهرداری ها و سازمان تأمین اجتماعی تأکید کرد.
وی در ادامه خاطر نشان کرد: این تفاهم نامه بین سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور و سازمان تامین اجتماعی به منظورتسهیل در اجرای قانون ذکر شده و همچنین وحدت رویه در شهرداری های سراسر کشور و تضییع حقوق ذی نفعان، تنظیم شده است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز