روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۹
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 453
  • 814
  • 1,336,189
اخبار کوتاه

نجات ۲ کارگر گرفتار زیر آوار توسط آتش نشانان

مدیر عامل سازمان آتش نشانی تبریز از نجات دو کارگر مدفون شده از زیر آوار توسط آتش نشانان خبر داد و گفت:
به گزارش شهریار، داوود طالب نژاد افزود: بعد از ظهردو روز قبل زمانی که ۶ نفر کارگر مشغول دیوار چینی کنار محل گودبرداری بودند، دیوار احداث شده ریزش کرد و ۲ نفر از کارگران نیز در زیر آوار مدفون شدند.
وی اظهار داشت: پس از اطلاع رسانی این حادثه، آتش نشانان سریعا به محل حادثه شتافته و ۲ کارگر مدفون را با رعایت اصول ایمنی و بدون ایجاد هیچ گونه آسیب، زنده از زیر آوار خارج و به مرگ حتمی آنان پایان دادند.
طالب نژاد تصریح کرد: در این حادثه ۲ کارگر ۴۸ و ۴۴ ساله، از ناحیه اعضای مختلف بدن دچار شکستگی و خونریزی شده بودند که هر ۲ جهت مداوا در اختیار عوامل اورژانس قرار گرفتند.
گفتنی است، طی گزارش شهروندان به سامانه ۱۲۵ مبنی بر مشاهده ریزش دیوار بر روی ۲ کارگر ساختمانی در محل گودبردای واقع در اول عباسی، ستاد فرماندهی گروه نجات ایستگاه شماره ۲۰ را به فرماندهی عبدالله زاده عازم محل حادثه کرد که وضع عمومی یکی از مصدومین وخیم اعلام شده است.
به گزارش شهریار، داود طالب نژاد با اعلام این خبر افزود: با حضور سریع و تلاش چشمگیر آتش نشانان، حریق مهیب کارگاه چوب بری در شهرک شهید مدنی تبریز اطفاء شد.
وی اظهار داشت: حریق مهیب کارگاه چوب بری در شهرک شهید مدنی را که حوالی ساعت ۱۵:۳۵ دقیقه رخ داده بود، هر چه سریعتر اطفاء شد.
طالب نژاد تسریح کرد: طی اطلاع رسانی اهالی شهرک شهید مدنی به سازمان آتش نشانی تبریز واعلام وقوع آتش سوزی مهیب در کارگاه چوب بری،ستاد فرماندهی ۳ ایستگاه آتش نشانی را جهت اطفاء حریق عازم محل حادثه کرد.
وی ادامه داد: با توجه به حضور سریع و تلاش چشمگیر آتش نشانان، حریق در لحظات ابتدایی اطفاء و از گسترش حریق پیشگیری شد.
طالب نژاد با اشاره به اینکه هم اکنون آتش نشانان مشغول ایمن سازی محل حادثه هستند، افزود: خوشبختانه تا به این لحظه صدمات جانی به سازمان آتش نشانی گزارش نشده است.

آغاز ایمن سازی قطعه ۷ باند جنوبی اتوبان پاسداران

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱ کلانشهر تبریز ، مهدیزاده معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه ۱ از آغاز عملیات ایمن سازی قطعه ۷ باند جنوبی اتوبان پاسداران خبر داد.
براساس این گزارش مهدیزاده اعلام نمود: قطعه ۷ اتوبان پاسداران پس از زیرسازی ، اصلاح و آسفالت اساسی نیاز به ایمن سازی داشته که طبق برنامه ریزی بعمل آمده، اقدامات لازم بعمل آمده و عملیات ایمن سازی در این مسیر آغاز گردید.
معاون حمل و نقل منطقه یک افزود: ایمن سازی قطعه ۷ باند جنوبی اتوبان پاسداران حدفاصل پل ایده لو توانیر به صورت نصب گاردریل جهت امنیت تردد خودروها و مشخص نمودن حد شرقی غربی و تامین دید رانندگان و جلو گیری از مخاطرات احتمالی به سرعت آغاز شده و هم اکنون در مراحل آخر این پروژه هستیم که توسط معاونت حمل و نقل و ترافیک منطقه یک اقدام می گردد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز