روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۶
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 395
  • 798
  • 1,333,894
اخبار کوتاه

نیاز واحدهای تولیدی و صنعتی مراغه به ۲۰۰ میلیارد ریال تسهیلات سرمایه در گردش و نقدینگی

معاون استاند ار آذربایجان‌شرقی گفت: واحدهای تولیدی و صنعتی مراغه برای خروج از مشکلات اقتصادی نیازمند ۲۰۰ میلیارد ریال تسهیلات سرمایه در گردش و نقدینگی هستند.
ظفر محمدی در بازدید از واحدهای صنعتی شهرستان مراغه اظهار داشت: نزدیک به ۶۰ واحد تولیدی از ۱۵۰ واحد فعال نیازمند تسهیلات سرمایه در گردش و نقدینگی هستند.
وی افزود: با وجود مشکلات اقتصادی بیشتر واحدهای صنعتی در مراغه برای ادامه فعالیت بیشتر نیازمند سرمایه در گردش هستند.
محمدی با بیان اینکه سال گذشته نزدیک به ۲۱۰ میلیارد ریال تسهیلات برای واحدهای تولیدی بخش صنعت و کشاورزی در مراغه پرداخت شده افزود: هنوز بخشی از این کارخانه‌ها نیازمند تسهیلات هستند.
فرماندار شهرستان ویژه مراغه، در ادامه از راه‌اندازی چهار واحد تولیدی جدید در سال‌جاری در این شهرستان خبر داد و خاطرنشان کرد: با افتتاح این کارخانه‌ها در زمینه بسته‌بندی خشکبار، چسب‌های صنعتی، تولید ورق‌های مقوایی و قطعات پلاستیکی برای نزدیک به ۱۰۰ نفر شغل ایجاد شده است.
در این بازدید، صاحبان صنایع و تولید‌کنندگان، پرداخت نشدن به موقع تسهیلات بانکی بالا بودن سود تسهیلات ، نبود روشنایی در معابر منطقه صنعتی علمدار را از مشکلات اساسی اعلام کردند.
در ۱۵۰ واحد‌های تولیدی و صنعتی مراغه نزدیک به ۶ هزار نفر مشغول کار هستند.

برگزاری آموزش های لازم برای کاهش آسیب های اجتماعی

مدیر آموزش و پرورش هشترود از برگزاری آموزش های لازم برای کاهش آسیب های اجتماعی بین دانش آموزان خبر داد.
بهمن اقدمی در جمع خبرنگاران گفت: آموزش وپرورش رویکرد مهم آرامش خاطر،تکریم همکاران و اولیاء و دانش آموزان را عملی می سازد.
وی ادامه داد: دراین راستا اقدامات مهم و اساسی در زمینه های مختلف انجام داده است.
وی افزود: برگزاری آموزش های لازم در جهت کاهش آسیب های اجتماعی، پیشگیری ازاعتیاد جوانان و نوجوانان به مواد مخدر واستفاده صحیح دانش آموزان ازفضای مجازی، آگاه سازی خانواده ها و نیزهمایش تجلیل ازکنکوری های رتبه زیر ۱۰۰۰، ارائه بسته های فرهنگی ، وام ازجمله اقدامات بوده است.
اقدمی درادامه با اشاره به خدمات آموزش و پرورش در جهت رفاه حال کارکنان ومسافران اظهار داشت : با تاسیس باشگاه فرهنگیان و تجهیز آن علاوه برخدمات گوناگون به همکارن آموزش و پرورش خدماتی نیز به مسافرین ازقبیل اسکان و پذیرائی ارائه می شود.
مدیر آموزش و پرورش منطقه هشترود با بیان فعالیت های دیگر خود یادآورشد حذف بخاری های نفتی مدارس و تجهیز آن به سیستم گرمایشی، کسب مقام برتر مسابقات فرهنگی و هنری در سطح استان و تلاش برای ایجاد اردوگاه دانش آموزی ، کلنگ زنی احداث۴مدرسه درروستاهای خورجستان ، باباکندی، سعادتلو و داشبلاغ به دست مسئولین شهرستان ومساعدت خیرین مدرسه ساز را ازدیگر اقدامات برشمرد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز