روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۵
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 338
  • 761
  • 1,333,039
اخبار کوتاه

تملک ضلع جنوب‌شرقی  طرح شبدری ائل‌گلی

شهردار منطقه ۲ تبریز گفت: ضلع جنوب شرقی طرح شبدری ائل گلی با هدف احداث فاز ۲ این پروژه تملک شده است.
به گزارش شهریار به نقل از شهرداری منطقه ۲ تبریز، رسول موسایی افزود: به منظور فراهم آمدن شرایط مناسب برای رفع پاره‌ای از مشکلات در اجرای طرح تملک فاز ۲ شبدری ائل گلی، عملیات آزاد سازی ۱۳ هزار مترمربع از زمین های واقع در ضلع جنوب شرقی و قسمتی از ضلع جنوب غربی برای الحاق به طرح شبدری در قالب فاز ۲ به اجرا درآمده است.
شهردار منطقه دو تبریز با اعلام اینکه عملیات عمرانی طرح شبدری ائل گلی در ضلع جنوبی اتوبان شهیدکسائی و در محل تلاقی مسیر شادآباد در قالب فاز ۲ پروژه، طی چند روز آینده آغاز می شود افزود: ۱۳ هزار مترمربع باقیمانده از طرح تملک این پروژه همزمان با اجرای عملیات عمرانی و برای تکمیل عملیات آزادسازی کماکان ادامه می یابد که شامل باغات، زمین های بایر و پارکینگ موقت خودروهای سنگین است.
موسایی در توضیح جزئیات فاز ۲ طرح شبدری ائل گلی تصریح کرد: این پروژه در ضلع جنوبی اتوبان شهیدکسائی شامل ۲ رمپ و ۲ لوپ خواهد بود که جهت زیبایی و تکمیل آن، احداث فضای سبز نیز مدنظر قرار گرفته است.
شهردار منطقه دو تبریز فضای سبز پیرامون و داخل پروژه را در راستای افزایش سرانه فضای سبز شهری و کاهش آلودگی هوای اتوبان که از مسیرهای پرتردد کلانشهر تبریز بشمار می آید، بسیار موثر ارزیابی کرد.
وی خاطرنشان کرد: با احداث فاز ۲ طرح شبدری ائل گلی سهولت تردد اهالی شادآباد به کلانشهر تبریز و بالعکس فراهم می‌شود.

پروژه میدان کارگر مطالبه ۳۰ ساله شهروندان 

شهردار منطقه ۶ تبریز گفت: پروژه میدان کارگر، مطالبه ۳۰ ساله شهروندان قراملک، شهرک شهید بهشتی(ره) , شهرک امام خمینی(ره) است.
به گزارش شهریار، شمس‌اله فیروزیان، در مراسم آغاز عملیات اجرایی تقاطع غیرهمسطح میدان کارگر خاطرنشان کرد: شهروندان منطقه ۶ تبریز، سال‌هاست که با معضل ترافیک این میدان مواجه اند و از این روی، قدردان این پروژه مهم خواهند بود.
وی با یادآور شدن پروژه‌ مهم تقاطع غیرهمسطح میدان راه‌آهن گفت: روگذر راه‌آهن در امتداد همین میدان قرار دارد و از دستاوردهای مهم سال‌های اخیر است که با تاکیدات ویژه شهردار محترم به ثمر رسید و معضل قدیمی میدان راه‌آهن را پایان داد؛ امید داریم استمرار این حمایت‌ها موجب شود پروژه میدان کارگر نیز با سرعت تمام پیگیری شده و در اسرع وقت، به بهره‌برداری رسد.
شهردار منطقه ۶ تبریز، با اشاره به روستاهای تازه‌الحاقی که مربوط به این منطقه است، گفت: اقدامات مهمی در خصوص سامان‌دهی و خدمت‌رسانی در دو روستای سهلان و الوارعلیا صورت گرفته تا مطابق تاکیدات شهردار تبریز، ساکنان این روستاها، از برکات این الحاق بهره‌مند شوند.
فیروزیان با بیان این‌که یک سوم وسعت شهر تبریز مربوط به حوزه منطقه ۶ است، گفت: از آغاز مدیریت در شهرداری منطقه ۶ تبریز، بالغ بر ۴۰ میلیارد تومان از بدهی‌های قدیمی این منطقه، پرداخت شده است که این امر از مشارکت ارزشمند شهروندان و حمایت‌های شهردار محترم حکایت دارد.

سازمان بسیج شهرداری تبریز بصورت تخصصی نظارت ستادی می کند

طی جلسه ی در بازدید ستادی سازمان بسیج شهرداری تبریز، احکام مسئولیت بسیجیان پایگاه مقاومت شهدای آتش نشانی اعطا شد.
به گزارش شهریار به نقل از روابط عمومی سازمان بسیج شهرداری سپاه عاشورا، با حضور مسئولین در مجموعه آتش نشانی نظارت تخصصی ستادی ۹۶ از پایگاه مقاومت شهدای آتش نشانی انجام یافت.
در طی این بازدید احکام بسیجیان پایگاه شهدای آتش نشانی توسط جناب آقای داود طالب نژاد فرمانده محترم حوزه۲ شهید یداله علمی و حجت الاسلام موسوی رابط نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج شهرداری سپاه عاشورا و جمعی از اعضای شورای حوزه ۲ اعطا شد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز