روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۶/۳۰
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 23
  • 841
  • 1,328,756
اخبار کوتاه

به تیراندازی توجه شود قطعا در المپیک ۲۰۲۰ مدال داریم

عضو تیم ملی تپانچه می‌گوید که تیراندازان به طور جدی تمرین می‌کنند نیاز دارد مسئولان نیز جدی دنبال کنند.
سپهر صفاری در آغاز اردوی تیم‌ ‌ملی تیراندازی، اظهار کرد: حدود دو ماه است که اردوهای تیم‌ ‌ملی تعطیل بود این اولین مرحله اردو در زمان ریاست دادگر است. اکنون به اردوهای تیم‌ ‌ملی دعوت شدیم تعداد زیادی به این اردو فرا خوانده شدند که قطعا ریزش خواهیم داشت.
او در مورد شرایط موجود در این رشته، گفت‌: اردوها به تازگی شروع شده و نمی‌توان از اکنون در مورد شرایط حرفی زد. کمی جلوتر برویم و ببینیم چه رخ می‌دهد. باید دید چه چیزی مهم است آیا نتیجه‌ خوب در المپیک مهم است یا فقط حضور تیراندازان!؟ اکنون چیزی مشخص نیست و نمی‌توان گفت‌ شرایط چطوری است؟
دارنده مدال طلای تپانچه آسیا در ادامه افزود: تیراندازان خیلی جدی تمرین می‌کنند و به دنبال کسب یک نتیجه‌ خوب هستند، اما خب این نیازمند این است که مسئولان نیز جدی دنبال موضوع باشند.
عضو تیم‌ ‌ملی تپانچه ایران، خاطر نشان کرد: همه ورزشکاران آرزو دارند در بالاترین رده‌های مسابقات حرف برای گفتن داشته باشند، روی سکو بروند و طلا بگیرند. ما هم برای رقابت‌های آسیایی ژاپن تمام تلاش خود را می‌کنیم. امیدواریم که شرایط به روحیه و تلاش ما غلبه نکند. گاهی در آخرین لحظه رهایی تیر آخر همه چیز دست به دست هم می‌دهند تا تیر آخر خوب رها نشود.
صفاری در پایان گفت‌: تیراندازی ایران پتانسیل‌ لازم را دارد. اگر حرفه‌ای به آن نگاه شود قطعا در المپیک ۲۰۲۰ مدال خواهیم داشت. تیراندازی ایران اگر حمایت و توجه شود توانایی بالا بردن پرچم ایران را در اکثر مسابقات خواهد داشت.

مقابل تراکتورسازی حقمان باخت نبود

علی دایی می‌گوید حق تیمش نبوده به تراکتورسازی ببازد.
به گزارش ایسنا، دیدار سایپا و تراکتورسازی با نتیجه دو بر صفر به پایان رسید. علی دایی در نشست خبری پس از این بازی اظهار کرد: ما نباید در این دیدار شکست میخوردیم. شما اگر نیمه نخست را نگاه کنید تراکتورسازی موقعیت نداشت. متاسفانه پس از اینکه برق رفت و وقفه ایجاد شد، تراکتورسازی از وقفه استفاده کرد. در دیداری که کمترین حق ما برد بود باختیم. به تراکتورسازی تبریک می‌گویم. ما توپ‌هایمان به گل نرفت و آنها با استفاده از اشتباهات ما گل زدند.
او در پاسخ به این سوال که آیا تراکتورسازی را دست کم گرفتند، گفت: متاسفانه در تمرین این موضوع را گوشزد کردم. می‌دانستیم بازی سختی است ولی متاسفانه در این دیدار باختیم.
سرمربی سایپا درباره وقفه ای که در دیدار رخ داد بیان کرد: وقفه باعث شد که بازیکنان ما نتوانند روند قبلی را ادامه دهند. پس از وقفه تراکتورسازی کاری نکرد و از اشتباهات ما استفاده کرد.
دایی درباره افت قلی زاده در این دیدار گفت: قلی زاده زحمت خودش را کشید ولی از بازی خوبش خیلی فاصله داشت. مطمئنم که به روزهای خوبش برمی‌گردد. امیدوارم بتوانیم درصد این افت را کم کنیم.
سرمربی سایپا درباره تعطیلات لیگ اظهار کرد: سعی می‌کنیم ضعف‌هایمان را برطرف کنیم و تمریناتی انجام دهیم که کار گروهی‌مان بهتر شود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز