روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۱۰
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 595
  • 749
  • 1,337,080
اخبار کوتاه

 آغاز به کار  خانه فرهنگ و سلامت شهدای کوچه باغ 

معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری منطقه چهار از آغاز به کار خانه فرهنگ و سلامت شهدای کوچه باغ خبر داد.
به گزارش شهریار به نقل از شهرداری منطقه ۴ تبریز، زارعان با بیان این خبر گفت: به منظور استفاده و بهره‌ مندی اهالی از خانه‌ های فرهنگ و سلامت و به دلیل اینکه مرکز فرهنگی در این نقطه از منطقه وجود نداشت، کتابخانه شهدای کوچه باغ در کنار حفظ مخزن کتاب، فعالیت خود را در حوزه فرهنگ و سلامت با ارائه خدمات گوناگون آغاز کرد.
وی با اشاره به اینکه زیرساخت های فرهنگی، زمینه تحول در هر جامعه را فراهم می‌کنند، گفت: رویکرد شهرداری منطقه ۴ توزیع عادلانه خدمات فرهنگی در سطح منطقه است.
معاون فرهنگی و اجتماعی منطقه با بیان اینکه توسعه فرهنگی زمینه ‌ساز تمامی توسعه ‌های اقتصادی و شهری است، تصریح کرد: چنانچه بسترهای فرهنگی در یک جامعه فراهم شود، آن جامعه می ‌تواند مسیر توسعه ایده ‌آل را طی کند.
مراسم آغاز به کار خانه فرهنگ و سلامت شهدای کوچه باغ با حضور معاون فنی و عمرانی منطقه برگزار گردید.

 عملیات ساماندهی  کانال ها به منظور هدایت آب‌های سطحی

شهرداری منطقه ۲ تبریز گفت: عملیات تکمیلی امتداد کانال ساری‌زمی، به منظور جلوگیری از سرریز آبهای سطحی به معابر و هدایت صحیح سیلاب های شهری اجرا می‌شود.
به گزارش شهریار به نقل از شهرداری منقطقه ۲ تبریز، رسول موسایی افزود: به منظور جلوگیری از سرریز آبهای سطحی به معابر و جهت هدایت صحیح سیلاب های شهری حاصل از بارش در کانال های سطح حوزه، این منطقه عملیات تکمیلی کانال ساری زمی (آخر مارالان) که به طول ۳۰۰ متر می باشد را به اجرا در آورده است. شهردار منطقه ۲ در خصوص اعتبار اختصاص یافته برای تکمیل این کانال گفت: مسیل‌ ساری‌زمی که به ضلع جنوبی کنارگذر شهید کسایی منتهی می شود، ۱۰میلیاردریال هزینه در برخواهد داشت.
موسایی عرض این کانال را ۳ متر ذکر کرد و اظهار داشت: عملیات احداث کانال مذکور از اواخر خیابان ملاصدرا آغاز شده و تا ابتدای شهرک آزمایش امتداد خواهد یافت.
وی اضافه کرد: تکمیل کانال ساری زمی علاوه بر هدایت صحیح آبهای سطحی، جلوگیری از سرریز آب های حاصل از بارش به معابر، در جلوگیری از حوادث ناشی از سیلاب ها و سهولت عبور و مرور اهالی و ساکنین جوار این کانال، بسیار تاثیرگذار خواهد بود.

 مشاور حقوقی شورای شهر تبریز تعیین شد

با رای اکثریت اعضای شورای اسلامی شهر تبریز مشاور حقوقی شورا تعیین شد.
به گزارش شهریار، در دومین جلسه پنجمین دوره شورای اسلامی شهر تبریز حسن فرهودی نیا به عنوان مشاور شورای اسلامی شهر تبریز تعیین شد.
پیش از این مرحوم دکتر هریسی نژاد از اولین دوره شورای اسلامی شهر تبریز به عنوان مشاور در شورای اسلامی شهر تبریز فعالیت می کرد.
دومین جلسه شورای اسلامی شهر تبریز در محل تالار عمارت ساعت شهرداری تبریز برگزار شد .

نصب دروازه های نوری در چند پارک سطح منطقه ۱

مدیر زیباسازی شهرداری منطقه ۱ تبریز گفت: دروازه های نوری در چند پارک سطح این منطقه نشده است.
به گزارش شهریار، به نقل از شهرداری منطقه ۱ تبریز، بنایی گفت: این اقدام به منظور زیباسازی فضای شبانه، در برخی مناطق سطح حوزه صورت گرفته‌‌است.
مدیر زیباسازی منطقه یک اضافه کرد: نصب دروازه های نوری در پارک مسافر شمس تبریزی با نورپردازی ویژه‌ای توسط این واحد آغاز گشته و سعی شده تا ضمن ایجاد فضای زیبای بصری در شب باعث جذب بیشتر شهروندان در پارکها و بوستانهای منطقه باشیم تا بتوانیم خدمات بیشتری و بهتری را ارائه دهیم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز