روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۷
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 139
  • 702
  • 1,334,340
اخبار کوتاه

قتل دختر  ۵ ساله به‌ خاطر سرقت طلا

فرمانده انتظامی فریمان از قتل مشکوک فاطمه، دختر پنج ساله اهل این شهر خبر داد.
سرهنگ علی‌اکبر قربانی گفت: پس از اطلاع از حادثه، ماموران به محل اعزام و با جسد نیمه‌ جان کودک در خانه روبه‌رو شدند.
وی با بیان این‌که گفته می‌شود قاتل یا قاتلان، طلاهای این کودک بی‌دفاع را گرفته و وی را به قتل رسانده‌اند، افزود: یک نفر به عنوان مظنون این حادثه دستگیر شده است و تحقیقات از او ادامه دارد.

سوءقصد در افغانستان دستگیری در تهران

سه برادر که به اتهام سوءقصد به جان یکی از بستگان در افغانستان تحت تعقیب پلیس بودند، با پیگیری پلیس بین‌الملل در تهران بازداشت شدند.
ماموران اداره دهم پلیس آگاهی تهران ازطریق مکاتبه پلیس بین‌الملل افغانستان متوجه شدند سه برادرکه تبعه افغانستان هستند به جان مردی به نام آدم‌خان در افغانستان سوءقصد کرده و با زخمی کردن او متواری شده‌اند. اکنون رد آنها در تهران به دست آمده و از پلیس ایران خواسته شده متهمان را بازداشت کرده و تحویل پلیس افغانستان بدهند.
ماموران اداره دهم پلیس آگاهی تهران موضوع را به بازپرس محسن مدیرروستا گزارش دادند و با تشکیل پرونده قضایی در شعبه ششم بازپرسی دادسرای جنایی تهران، تحقیقات پلیسی برای دستگیری سه متهم تحت تعقیب پلیس افغانستان آغاز شد. سه برادر بازداشت شدند و برای ادامه تحقیقات به شعبه ششم بازپرسی دادسرای جنایی تهران منتقل شدند.
شیرآقا متهم ۴۲ ساله به قاضی پرونده گفت: من و دو برادرم در این چند سال به افغانستان برنگشته‌ایم که بخواهیم به جان آدم‌خان که برادر همسرم بود، سوءقصد کنیم. او بلایی بر سرش نیامده است. او با طرح این شکایت دروغین می‌خواهد از ما انتقام بگیرد.
وی افزود: برادرم یوسف که همراه ما بازداشت شده است با زنی ازدواج کرد. پدر او چند باب مغازه در هرات افغانستان دارد. این مرد چون از اول راضی به این وصلت نبود دو سال پیش همسر یوسف را به بهانه ملاقات با خانواده‌اش از ایران برد و دیگر اجازه نداد او نزد شوهرش بازگردد. این مرد حتی به زور و غیابی طلاق دخترش را در دادگاه افغانستان گرفت و مدتی پیش او را به عقد مرد دیگری درآورد.
متهم ادامه داد: در همان زمان بود که آدم‌خان ـ برادرزن من ـ از ماجرای رخ داده برای زندگی یوسف ناراحت شد و به قصد انتقامگیری خودسرانه با پدرزن برادرم درگیر شد و به جان او سوءقصد کرد که در این اقدام آن مرد زنده ماند و آدم‌خان با شکایت او بازداشت و به زندان افتاد. بعد از آزادی از ما کینه به دل گرفت که چرا نزد شاکی‌اش نرفته‌ایم تا برایش رضایت بگیریم و او مجبور شده است مدت زمان طولانی در زندان بماند.
شیرآقا گفت: او دروغ می‌گوید و من و دو برادرم مدت‌هاست او را ندیده‌ایم و او با شکایت دروغین می‌خواهد ما را به دردسر بیندازد تا از ما سه برادر انتقام بگیرد. ما به جان او سوءقصد نکرده‌ایم و گفته‌های او دروغ است. حاضریم ما را تحویل پلیس افغانستان بدهید چون بی‌گناه هستیم.
در ادامه دو برادر او نیز گفته‌های وی را تائید کرده و مدعی شدند در سوءقصدی که آدم‌خان مدعی است به جان وی شده، نقشی نداشته‌‌اند.
برای این افراد قرار قانونی صادر شد. قرار است آنها تحویل پلیس افغانستان شوند تا تحقیقات درباره ادعای شاکی انجام شود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز