روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۷
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 676
  • 702
  • 1,334,877
اخبار کوتاه

خانه فساد و فحشا متلاشی شد

قاچاقچی مواد مخدر در خانه فساد در محله لویزان در حالی که با دوستان خود مشغول به انجام کار کثیفی بود دستگیر شدند.
رئیس کلانتری ۱۰۲ پاسداران از دستگیری سارقان سابقه دار یک خانه فساد خبر داد و گفت: مأموران کلانتری ۱۰۲ پاسداران از طریق تماس مردمی از فعالیت یک قاچاقچی مواد مخدر و گرداننده خانه فساد در یکی از محله‌های لویزان آگاه می شوند.
وی در ادامه گفت: مأموران تحقیقات خود را آغاز کرده پس کسب دستور مقام قضائی وارد خانه شده و مشاهده شد اشخاصی که همگی از سارقان سابقه داران سطح بخش هستند، در حال استعمال مواد مخدر هستند که در ادامه از آن ها مقادیری انواع مواد مخدر و تعدادی قمه و یک ترازوی دیجیتال جهت وزن مواد مخدر و دو عدد موبایل و یک باتری موتور سیکلت کشف شد.
رئیس کلانتری ۱۰۲ پاسداران گفت: در این عملیات چهار نفر دستگیر و به کلانتری انتقال داده شدند.
وی در پایان گفت: خانواده‌ها در رابطه با کنترل مراودات فرزندان باید دقت بیشتری به خرج دهند تا خانواده و جامعه از آسیب های اخلاقی مصون بماند.

دستگیری سارقان ٣٠ دستگاه خودرو در کرج

فرمانده انتظامی کرج گفت: سارقان ٣٠ دستگاه خودرو در این شهرستان شناسایی و دستگیر شدند.
سرهنگ حسنعلی فیروزخواه افزود: درپی شکایت‌های متعدد مبنی بر وقوع چندین فقره سرقت خودروهای مدل‌پایین، موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت. وی اضافه کرد: مأموران کلانتری ١۶ حصارک با رصدهای اطلاعاتی و کنترل محسوس و نامحسوس سارقان، مخفیگاه آنان را شناسایی کردند و در کمترین زمان هر دو سارق دستگیر شدند. فیروزخواه خاطرنشان کرد: سارقان پس از دستگیری در اعترافات خود به سرقت ٣٠ دستگاه خودرو و ١٨ فقره کیف‌قاپی اعتراف کردند.
وی گفت: این افراد درباره شیوه سرقت‌های خود اذعان کردند که در ساعت خلوت اقدام به شناسایی خودروهای مدل‌پایین که فاقد هرگونه تجهیزات ایمنی بودند، می‌کردند و سپس با چاقو در خودرو را تخریب و سرقت می‌کردند. وی افزود: سارقان پس از سرقت خودرو اقدام به کیف‌قاپی در سطح شهر می‌کردند که دستگیر شدند.

دستگیری ۱۰۹ معتاد متجاهر و کارتن خواب در مشهد

جانشین سرپرست دادسرای عمومی و انقلاب مشهد گفت: ۱۰۹معتاد و کارتن خواب زن و مرد در مرحله دیگری از عملیات پاکسازی حاشیه این شهر دستگیر شدند.
مهدی خدابخشی افزود : این عملیات اواخر هفته گذشته با همکاری ستاد مبارزه با مواد مخدر و بسیج در مناطق اسماعیل آباد ، توس و مهرگان اجرا شد.
وی با بیان اینکه در این عملیات ۱۰۴ معتاد و کارتن خواب مرد و پنج معتاد زن دستگیر شدند، اظهار کرد: همچنین یک زن عمده فروش مواد مخدر معروف نیز در این عملیات دستگیر و از وی ۲۲ کیلو و ۸۰۰گرم تریاک کشف شد.
جانشین سرپرست دادسرای انقلاب مشهد افزود : این طرح ها با هدف پاکسازی مناطق حاشیه‌ای شهر از وجود معتادان متجاهر و برقراری امنیت در این نواحی شهر برگزار می‌شود.
۷۰۰ مرکز فروش مواد مخدر در حاشیه شهر مشهد درنیمه نخست امسال مهر و موم شده است.

 

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز