اخبار کوتاه

تولید ۱۷۵ کیلووات برق خورشیدی در تبریز

قائم مقام شرکت توزیع نیروی برق تبریز گفت: در ۲۷ نقطه از شهر سامانه‌های خورشیدی بامجموع قدرت ۱۷۵ کیلووات در حال بهره‌برداری هستند و ضمناً نصب کنتورهای «فهام» براساس سهمیه کنتور تحویلی ادامه دارد.
حبیب‌الله نهال‌پروری در جلسه افتتاحیه ارزیابی بهره‌برداری شرکت توزیع برق تبریز اظهار کرد: اجرای ارزیابی یکی از ابتکارات ارزشمند شرکت توانیر است که فرصت انتقال تجارب و دانش فنی و ارتقاء شاخص‌­های خدمات‌رسانی را فراهم می‌کند.
وی افزود: براساس چشم‌انداز تدوین شده، شرکت توزیع برق تبریز در حوزه‌های کاهش تلفات، مدیریت مصرف، توسعه GIS، جلب رضایت مشتری، توسعه اتوماسیون شبکه‌های توزیع و … ،حضور در جایگاه هم تراز شرکت‌های توزیع تراز اول را هدف‌گذاری کرده است.
نهال‌پروری گفت: سهمیه ابلاغی برای کاهش پیک مصرف روز شرکت توزیع نیروی برق تبریز در سال ۹۶، ۵۰ مگاوات تعیین شده که با همت و تلاش کارکنان، بیشتر از دو برابر آن محقق شده است.
وی افزود: GIS با همت بیشتری در حال ادامه و تکمیل است و سیستم به‌روزرسانی اطلاعات نیز استقرار یافته است.
نهال‌پروری ضمن اظهار امیدواری بر اینکه ارزیابی فرصت مغتنمی برای همکاران شرکت توزیع تبریز برای انتقال تجربیات و بهبود شاخص‌ها باشد

ضرورت علمی و تخصصی کردن مبارزه با موادمخدر

محمدعلی نصرتی در دیدار با رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان‌شرقی با اشاره به اهمیت پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی در جامعه امروز اظهار داشت: در راستای پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی به خصوص در عرصه مبارزه با موادمخدر جامعه دانشگاهی می‌تواند نقش مؤثری داشته باشد.
وی در ادامه با تأکید بر علمی و تخصصی کردن مبارزه با موادمخدر و سایر آسیب‌های اجتماعی افزود: البته در این راستا توجه به فعالیت‌های انجام‌ شده در دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر با همکاری دانشگاه شهید مدنی آذربایجان،کمیته علمی پژوهشی تشکیل، پژوهشکده سلامت روانی ـ اجتماعی افتتاح و رشته مرتبط با اعتیاد ایجاد و طرح حمایت از پایان‌نامه‌های دانشجویان مقاطع ارشد و دکترا اجرا شده است.
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر با اشاره به راه‌اندازی مرکز ماده ۱۶ در استان بیان کرد: با افتتاح این مرکز در کنار بحث نگهداری، درمان و کاهش آسیب‌های اجتماعی همچنین محیطی کاملاً علمی و پژوهشی برای کارورزی دانشجویان مقاطع تحصیلی مرتبط با این حوزه ایجاد کرده‌ایم که دانشجویان عملاً با گذراندن دوره مذکور آموزش می‌بینند.
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر همچنین تأکید کرد: افتتاح مراکز نگهداری و درمان و کاهش آسیب‌های اجتماعی در استان توانسته‌ایم فعالیت‌های اجتماعی و پیشگیرانه را با نگاه و رویکردی علمی مدیریت کنیم.

 

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz