روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۳۰
روزنامه ساقی آذربایجان
اخبار کوتاه

ادامه طرح جانمایی اطلاعات املاک بر روی نقشه GIS

شهردار منطقه چهار از تداوم اجرای طرح جانمایی اطلاعات املاک بر روی نقشه GIS با هدف تسهیل در ارائه خدمات و ایجاد بستر لازم برای خدمات غیرحضوری خبر داد.
به گزارش شهریار به نقل از شهرداری منطقه ۴ تبریز، امجدی با بیان این خبر افزود: جانمائی اطلاعات املاک بر روی نقشه GIS نقش بسیار موثری در تسهیل ارائه خدمات به ویژه خدمات شهرسازی در پی دارد.
وی هدف از اجرای این طرح را آنالیز و به روزرسانی اطلاعات املاک منطقه برشمرد و افزود: فراهم آوری امکان چاپ و توزیع فیش های گروهی نوسازی و مشاغل از دیگر مزایای مهم اجرای این طرح است.
شهردار منطقه چهار تصریح کرد: پیش از این امکان چاپ فیش ها به صورت گروهی وجود نداشت که با اجرای این طرح این امکان میسر می شود.
امجدی با بیان اینکه با اتمام این طرح بستر لازم برای ارائه خدمات غیرحضوری فراهم می شود، اظهار داشت: تاکنون اطلاعات بیش از ۱۵هزار پرونده جانمایی شده و همچنان این طرح تداوم دارد.

بازدید شهردار منطقه۱۰تبریز از مرکز نیکوکاری المهدی 

به گزارش امورارتباطات شهرداری منطقه ۱۰تبریز وظیفه شناس شهردار منطقه ۱۰تبریز از مرکز نیکوکاری المهدی بازدید کردند .
در این دیدار صمیمانه وظیفه شناس با مدیر کل محترم این مرکز جناب آقای آراسته و نماینده سپاه ناحیه غدیر تبریزآقای احد قهرمانپور دبیر طرح کرامت ۲ وعضو شورای حوزه ۱۶بسیج جناب قاسم (ع) دیدار کردند و در خصوص مسائل فیمابین صحبت کردند.
هم چنین سهرابی معاون خدمات شهری واجرایی منطقه ۱۰تبریز از تداوم طرح گوزل تبریزیم باحذف نازیبائهای بصری درسطح حوزه منطقه ۱۰تبریز خبرداد.
معاون خدمات شهری واجرایی منطقه ۱۰تبریز گفت حذف ناودان های خیابان شمس تبریزی ،نصب برچسب به تمام خودروههای فرسوده ورهاشده درسطح حوزه خدمات شهری منظقه ۱۰ توسط واحد تشخیص مزاحمت ،حذف وجمع آوری سایه بانهای غیرمجازنصب شده درجلوی مغازه ها ، بریدن و قطع کردن تیر آهن های محوطه جنب نمایشگاه در شمس تبریزی ازجمله کارهایی بودکه درروز بیستم طرح گوزل تبریزیم انجام گردید.

پیاده سازی سامانه تحت موبایل ارتباطات مردمی شهربان

به گزارش روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات شهرداری تبریز، سامانه شهربان به عنوان سامانه ارتباطات مردمی شهر تبریز با هدف گسترش ارتباطات مردمی با شهرداری تبریز بر روی بستر موبایل توسط این سازمان در حال تولید و پیاده سازی می باشد.
احمد فیضی مدیر عامل سازمان بر این اساس گفت : این برنامه (اپلیکیشن) قابلیت نصب بر روی تمامی گوشیهای دارای سیستم عامل اندروید می باشد و شهروندان می توانند با نصب و راه اندازی این اپلیکیشن بر روی گوشی های خود هرگونه نظرات و درخواست های مبتنی بر خدمات شهری را از این طریق به صورت تصویری با ارسال عکس به شهرداری تبریز ارجاع داده و این فرآیند به صورت اتوماتیک بر روی سامانه ۱۳۷ شهرداری تبریز ثبت و در سریعترین زمان ممکن پاسخ و گزارش عملکرد اتفاق افتاده از طریق همین سامانه به شهروند ارسال می گردد.
وی در ادامه گفت : در زمان ثبت اطلاعات درخواست از سوی شهروندان بر روی این برنامه تحت موبایل، یک شماره پیگیری به درخواست اختصاص یافته و ثبت کننده درخواست (شهروند) می تواند با استفاده از این شماره پیگیری از وضعیت مراحل درخواست خود اطلاع کسب کرده و پیگیری های لازم را انجام دهد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز