روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۲۸
روزنامه ساقی آذربایجان
اخبار کوتاه

دستگیری عامل قتل

قاتل فراری مرد میانسالی در میدان آزادی شهر «هرسین» استان کرمانشاه در کمتر از ۲۴ ساعت دستگیر شد.
سرهنگ محمدرضا آمویی، معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه گفت: متهم ۳۰ ساله شامگاه جمعه گذشته در میدان آزادی شهر هرسین با مردی میانسال درگیر شده و او را با ضربات چاقو به قتل رسانده بود؛ با توجه به اینکه متهم پس از این جنایت از محل متواری شده بود مأموران بلافاصله وارد عمل شده و در کمتر از یک ساعت هویت او را شناسایی کردند.
به این ترتیب مأموران با ردگیری محل اختفای قاتل که از مجرمان سابقه دار بود در حمله‌ای غافلگیرانه، او را دستگیر کردند.
بازجویی‌ها برای تعیین انگیزه قاتل برای این جنایت ادامه دارد.

دستگیری فروشنده گازهای اشک‌آور

رئیس کلانتری ۱۱۰ شهدا از دستگیری فروشنده گازهای اشک‌آور خبر داد.
سرهنگ دوم اسماعیل افشاری درباره این خبر گفت: ساعتی پیش در پی اطلاعات و اخبار واصله مبنی برخرید و فروش گاز اشک‌‌آور توسط فردی در خیابان ۱۷ شهریور، شناسایی ودستگیری وی در دستورکار ماموران این یگان قرارگرفت.
وی با بیان اینکه با اقدامات فنی و پلیسی سوژه حین فروش گاز اشک‌آور دستگیر شد، اظهار داشت: با دستور قضایی از مخفیگاه وی تعداد ۳۱ قوطی گاز اشک‌آور با آرم NATO کشف شد.

درگیری بین داماد و برادر زن

فردی که با شلیک گلوله به دیوار، برادرزن خود را تهدید کرده بود بازداشت شد.
سرهنگ سید مراد پیروندی رییس کلانتری ۱۸۱ عوارضی درباره جزییات این حادثه گفت: ماموریتی از طریق مرکز ۱۱۰ مبنی بر درگیری خانوادگی در خیابان آسمان اعلام شد.
رییس کلانتری ۱۸۱ عوارضی خاطرنشان کرد: ماموران در کوتاه ترین زمان در محل حاضر شدند . پس از بررسی مشخص گردید درگیری بین داماد وبرادر خانم بود.
او ادامه داد: داماد خانواده باسلاح شکاری تک لول نخجیر دارای مجوز یک تیر به سمت دیوار شلیک کرد که خوشبختانه مصدومی نداشت. متعاقبا شاکی ،متهم وسلاح با ۱۵ فشنگ به کلانتری جهت سیر مراحل قانونی دلالت شدند.

بخشش عموی جنایتکار

مرد جنایتکار که درجدالی خونین برادر زاده‌اش را با ضربات چاقو به قتل رسانده بود، در یک قدمی چوبه دار با رضایت اولیای دم از مرگ نجات یافت.
فروردین سال ۸۹ گزارش درگیری خونین عمو و برادرزاده افغانی در باغ میوه به پلیس گزارش شد. در این جنایت پسر جوانی با ضربات کارد عمویش از پا در آمده بود و تلاش پزشکان برای نجات او نتیجه‌ای نداشت.
با دستگیری قاتل و اعتراف او به جنایت پرونده برای رسیدگی به شعبه چهارم دادگاه کیفری استان تهران ارسال شد و قضات پس از بررسی شواهد و مدارک حکم به قصاص متهم دادند.
این حکم با تأیید دیوان عالی به شعبه اجرای احکام فرستاده شد اما خانواده مقتول از خون فرزندشان گذشتند و پرونده از جنبه عمومی جرم مورد رسیدگی دوباره قرار گرفت.
این جلسه در شعبه چهارم به ریاست قاضی عبداللهی وقاضی واعظی برگزار شد. متهم که از مرگ رهایی یافته بود به قضات گفت: من قصد کشتن برادر زاده‌ام را نداشتم. وقتی او با مشت به چشم راستم زد خیلی عصبانی شدم و درگیری بالا گرفت. نمی‌دانم چطور شد که دست به چاقو شدم و ضربه‌ای به گردن برادر زاده‌ام زدم والان بسیار پشیمان هستم. او مدام از اینکه در باغ کار می‌کرد ناراحت بود و به هربهانه می‌خواست از زیر کار در برود که من مانع‌اش بودم وعلت درگیری هم همین بود.»
پس از پایان اظهارات متهم قضات شعبه چهارم وارد شور شدند و متهم را از جنبه عمومی جرم به هفت سال و هفت ماه زندان محکوم کردند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز