روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۲/۰۵
روزنامه ساقی آذربایجان
اخبار کوتاه

ورودامواج فرعی سامانه بارشی از امروز دراستان

معاون توسعه و پیش‌بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان شرقی گفت: طبق پیش‌بینی‌ها، با ورود امواج فرعی سامانه بارشی از امروز شاهد وزش باد در استان خواهیم بود.
وی افزود: طبق پیش‌بینی‌ها، با ورود سامانه بارشی، امروز شاهد وزش باد در استان خواهیم بود و روز پنج شنبه و جمعه بارش پراکنده‌ پیش بینی می‌شود.
اشجعی اظهار امیدواری کرد؛ با ورود این سامانه، میزان آلاینده‌های جوی تبریز کاهش یابد.

معرفی آذربایجان شرقی به عنوان استان برتر در جشنواره ملی پژوهش

آئین اختتامیه جشنواره ملی پژوهش سال ۹۶که در سالن اجلاس سران برگزار شد، از دکتر مجید خدابخش استاندار آذربایجان شرقی به پاس انتخاب این استان به‌عنوان یکی از استان‌های برتر تجلیل شد.
به گزارش روابط عمومی استانداری آذربایجان شرقی در لوح سپاسی که به همین مناسبت به استاندار آذربایجان شرقی اهدا شد، آمده است: امروزه اقتدار و بالندگی جوامع در عرصه‌های گوناگون به میزان زیادی در گرو رشد علمی، مطالعاتی و تحقیقاتی است که در پرتو تعامل مدیران و اندیشه‌ورزان خلاق حاصل آمده و همواره آینده‌ای سرشار از امید و نشاط را نوید می‌دهد.
در این لوح که به امضای دکتر غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و دکتر رحمانی فضلی، وزیر کشور رسیده است، ضمن قدردانی از تلاش و اهتمام استاندار آذربایجان شرقی به حوزه پژوهش و فناوری، این استان به عنوان یکی از استان‌های برتر در جشنواره ملی پژوهش سال ۱۳۹۶ معرفی گردیده است.
وزیران علوم، تحقیقات و فناوری و کشور در این لوح ابراز امیدواری کرده‌اند که شاهد توسعه هرچه بیشتر فرهنگ پژوهش در حوزه‌های مختلف مدیریتی به‌ویژه اقتصاد مقاومتی باشیم و از این طریق زمینه افزایش میزان مشارکت نخبگان علمی در تصمیم‌گیری‌های اجرایی و توسعه پژوهش‌های کاربردی، بیش از پیش فراهم شود.
در هجدهیمن جشنواره ملی پژوهش از ۱۶ پژوهشگر، ۴ فناور، ۱ ایده پرداز، ۴ استاندار حامی پژوهش و ۴ رئیس دانشگاه به عنوان دبیر کل ستاد‌های استانی تجلیل شد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز