اخبار کوتاه

اثری از اجساد ۹ جانباخته سقوط هواپیمای آسمان نیست
معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: تاکنون اثری از اجساد ۹ جانباخته حادثه هواپیمای ATR-72 نیست.
عزیز فیلی در جمع خبرنگاران با اشاره به حادثه سقوط هواپیمای آسمان و با بیان اینکه ۵۰ روز از این حادثه می‌گذرد، اظهار کرد: بالغ بر ۲۰۵ بافت از اجساد افراد این حادثه هوایی جمع‌آوری شده است.
معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد اضافه کرد: ما توانستیم ۱۹ جسد از ۶۶ نفر حاضر در این هواپیما را شناسایی و به خانواده‌هایشان تحویل دهیم.
معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اعلام اینکه بافت‌های اجساد مشخص شده مربوط به ۵۷ نفر است، توضیح داد: متأسفانه تاکنون اثری از ۹ نفر دیگر پیدا نشده است.
فیلی در ادامه سخنان خود تصریح کرد: اکنون در منطقه دنا عملیات تجسس توسط نیروهای استان و هلال احمر استان‌های اردبیل و زنجان ادامه دارد و یک تیم مردمی نیز در حال حاضر به ما کمک می‌کنند، از طرفی تیم‌های تجسس به صورت شبانه‌روزی کار خود را انجام می‌دهند.
معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: تلاش می‌شود که در سریع‌ترین زمان ممکن سایر اجساد شناسایی شود و عملیات این حادثه را به اتمام برسانیم.

دستگیری سارقی با ۱۸ بار سابقه دزدی
ماموران پلیس آگاهی در تعقیب و گریز بی امان با سارق خودرو موفق شدند در کمتر از ۸ دقیقه وی را در حوالی میدان قیام دستگیر کنند.
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، ماموران گشت پلیس آگاهی چند روز گذشته ساعت ۱۱ درحال گشت زنی در محدوده خیابان شوش بودند که به یک دستگاه پراید مشکوک می شوند و پلاک وی را استعلام می گیرند که متوجه می شوند پراید سفیدرنگ سرقتی بوده است.
دو نفر سرنشین پراید به دستور پلیس بی توجهی و فرار می کنند و پس از تعقیب ۸ دقیقه ای در خیابان های اطراف میدان شوش و مولوی راننده پراید و سرنشین آن که حدود ۳۵ تا ۴۰ سال سن دارند، دستگیر می شوند.
به گفته پلیس آگاهی، راننده پراید به تازگی در مرخصی زندان بوده است که بازهم اقدام به سرقت خودرو می کند.
وی سابقه ۱۸ بار سرقت خودرو دارد که بعد از دستگیری سرنشین و راننده تحویل مراجع قضایی شدند.

کشف ۴۲۴ دستگاه خودروی قاچاق
رئیس پلیس استان هرمزگان از کشف ۴۲۴ دستگاه خودروی خارجی قاچاق خبر داد.
سردار عزیزالله ملکی با اعلام خبر کشف بزرگترین محموله خودروهای قاچاق، گفت: ماموران پلیس آگاهی و امنیت این استان متوجه ورود قاچاق خودروهای لوکس خارجی به استان و بندرعباس قرار گرفتند.
رئیس پلیس استان هرمزگان ادامه داد: ماموران سرانجام ۴۲۴ دستگاه خودروی خارجی از جمله تویوتا هیبریدی و انواع رنو کشف شد.
رئیس پلیس هرمزگان ارزش ریالی این خودروها را ۱۲۵۰ میلیارد ریال اعلام کرد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از