اخبار کوتاه

کشف ۲۰ قبضه اسلحه در کپسول CNG!
دادستان ملکان گفت: ۲۰ قبضه اسلحه شکاری غیرمجاز که بطور ماهرانه در کپسول CNG جاسازی شده و مجدداً جوشکاری شده بود،کشف و ضبط شد.
مهدی علیمرادی با اعلام این خبر گفت: مأمورین امنیت عمومی شهرستان ملکان پس از هماهنگی لازم و اخذ دستور قضایی در میدان انگور شهرستان ملکان به یک دستگاه خودرو سواری که از شهرستان میاندوآب به مقصد شهر گرگان در حرکت بوده مشکوک شده و پس از توقیف و بازرسی خودرو در داخل کپسول CNG تعداد ۲۰ قبضه اسلحه شکاری غیرمجاز که ۸ عدد آن دولول و ۱۲ عدد آن تک لول بوده و بطور ماهرانه جاسازی شده و مجدداً جوشکاری شده کشف و ضبط شد.
دادستان ملکان در پایان تصریح کرد: پرونده تشکیل و در حال رسیدگی است.

شلیک پلیس به خودروی سرقتی
خودروی سرقتی در جاده شاهرود – مشهد با شلیک گلوله پلیس به لاستیکش متوقف شد.
سرهنگ سید مجتبی اشرفی فرمانده انتظامی شهرستان شاهرود گفت: ماموران پلیس با مشاهده یک دستگاه خودرو پژو پارس که با سرعت ۱۷۰ کیلومتر بر ساعت در محور شاهرود – مشهد تردد می کرد، برای شناسایی مالک آن استعلاک کردند که مشخص شد این خودرو چند روز قبل از تهران سرقت شده است.
وی افزود : پس از بی توجهی راننده خودرو به ایست پلیس و سرعت سرسام آور آن در جاده ، سه تیم گشت پلیس حدود یک ساعت تعقیب آن پرداختند که در نهایت پلیس به لاستیک این خودرو در حالی که راننده آن بی توجه به ایست های متعدد، با سرعت زیاد در لاین خلاف جهت جاده در حال تردد بود ، شلیک کرد.
به گفته سرهنگ اشرفی، سارق پس از توقف خودرو سعی کرد فرار کند که ماموران پلیس وی را دستگیر کردند.

سرقت دستگاه های خودپرداز
پنجشنبه شب گذشته سارقان اقدام به سرقت دو دستگاه خودپرداز در بلوار میرداماد تهران کردند.
به گزارش خبرنگاران پنجشنبه گذشته دو دستگاه خودپرداز بانک در حوالی میدان مادر از سوی سارقان مورد سرقت قرار گرفت.
سرهنگ حیدری رییس کلانتری ۱۰۳ گاندی، با تایید این خبر گفت: ماموران کلانتری رسیدگی به این موضوع را در دستورکار خود قرار دادند و اقدامات برای دستگیری سارقان ادامه دارد.
تحقیقات اولیه ماموران نشان می دهد این سارقان که پنج نفر غیرمسلح بودند با یک دستگاه ماکسیما و مزدا باری در حوالی ساعت چهار صبح به محل سرقت در محدوده میدان مادر مراجعه کرده اند.مبلغ داخل دو دستگاه حدود ۲۴ میلیون تومان بود و تحقیقات برای دستگیری این افراد ادامه دارد.

کیفرخواست پرونده قتل «ندا» صادر شد
احمدی نژاد بازپرس ویژه قتل دادسرای مشهد از صدور کیفرخواست پرونده قتل ندا دختر ۷ ساله خبر داد.
احمدی‏ نژاد بازپرس ویژه قتل دادسرای مشهد در رابطه با آخرین وضعیت پرونده قتل ندا دختر ۷ ساله افغانستانی اظهار کرد: اقدامات مربوط به پزشکی قانونی و دیگر اقدامات قضایی لازم در خصوص این پرونده به صورت ویژه از سوی دادسرا پیگیری و انجام شد.
وی ادامه داد: تحقیقات در دادسرا تکمیل و کیفرخواست صادر شد.
گفتنی است: با صدور دستور از سوی قاضی احمدی نژاد (بازپرس ویژه قتل عمد مشهد ۱۸ فروردین صحنه جنایت هولناک قتل ندا کودک ۷ ساله با حضور متهم بازسازی شد. «ع-الف» مرد ۴۱ ساله «ندا» دختر بچه ۷ ساله افغانستانی که به قصد خرید نان از منزل خارج شده بود را ربوده و به لانه شیطانی خود کشید و پس از آزار و اذیت، او را به قتل رساند. این جنایت وحشتناک هفتم فروردین در منطقه شهرک شهید رجایی مشهد رخ داد و متهم به قتل در کمتر از ۴۸ ساعت با تیزهوشی مقام قضایی و کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی در حالی به چنگ قانون افتاد که سرهنگ رزمخواه (رئیس پلیس آگاهی خراسان رضوی) نیز با تشکیل گروه ویژه پیگیری این جنایت، فرماندهی عملیات را به عهده گرفته بود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از