روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۱/۰۱
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 130
  • 693
  • 1,436,279
اختصاص اعتبارات مناسب برای تجهیز پزشکی قانونی

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی آذربایجان‎شرقی از تخصیص اعتبارات مناسب برای تجهیز بخش‌های فنی و کالبدی پزشکی قانونی استان در چند سال اخیر خبر داد.
به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه‎ریزی آذربایجان‎شرقی، داود بهبودی در حاشیه بازدید از پزشکی قانونی استان به خبرنگاران گفت: سازمان پزشکی قانونی از سال ۱۳۸۵ استانی شده و در آذربایجان‎شرقی نیز از آن زمان تاکنون وضعیت نسبتا مناسبی داشته است.
وی افزود: ساختمان جدید پزشکی قانونی اوایل سال ۱۳۹۰ به بهره‎برداری رسید و در آن مقطع برای راه‎اندازی آزمایشگاه ژنتیک و در سال ۹۵ نیز در جهت تکمیل تجهیزات این آزمایشگاه، اعتبارات مناسبی اختصاص یافت.
بهبودی اذعان داشت: بعد از آزمایشگاه ژنتیک تقویت سایر بخش‎های تخصصی نیز مدنظر بود و برای تجهیز آزمایشگاه سم‎شناسی سال گذشته نیز اعتبار پیش‌بینی شد ولی بعلت محدودیت‌های بودجه، تأمین آن به سال‌های آتی موکول گردید.
وی در ادامه بحث کمبود فضا را با توجه به افزایش مراجعات مطرح و بر ساماندهی وضعیت فعلی بر اساس ظرفیت‎های قانونی و امکانات موجود تأکید کرد.
بهبودی همچنین از تلاش و پیگیری سازمان برای انتخاب گزینه مناسب مکان اجرای پروژه سوله حوادث پزشکی قانونی با لحاظ مباحث پدافند غیرعامل و کارکرد مطلوب سوله خبر داد.
وی با اشاره به وظایف تخصصی، حساس و طاقت‌فرسای پرسنل پزشکی قانونی از تلاش آنان تقدیر و قدردانی نمود و اهتمام سازمان مدیریت و برنامه‎ریزی استان در تکمیل تجهیزات و ساماندهی فضاهای کالبدی را یادآور شد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز