روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۳۰
روزنامه ساقی آذربایجان
اختصاص حدود ۸ میلیارد تومان اعتبار به طرح مشاغل خانگی

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌ شرقی با اشاره به این‌که ۸/۴۰ میلیارد تومان اعتبار به طرح مشاغل خانگی در آذربایجان شرقی اختصاص یافته است، گفت: هشت هزار و ۲۳۲ طرح در قالب اشتغال خانگی با ۵۹ میلیارد به بانک‌ها معرفی شده است.
به گزارش خبر نگاران میر احد حسینی در کارگروه اشتغال آذربایجان‌ شرقی با اشاره به این‌که بیش از یک هزار و ۲۰۰ نفر در طرح تسهیلات اشتغال فراگیر در استان ثبت نام کردند، اظهار کرد: بیش از ۴۰۰ طرح پس از بررسی دارای توجیه اقتصادی تشخیص داده شده و با ۶۱ میلیارد و ۳۱۱ میلیون تومان معرفی شده است که در صورت عملیاتی شدن یک هزار و ۴۲۷ فرصت شغلی ایجاد می‌کند.
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌ شرقی ادامه داد: با اجرای یک هزار و ۸۵۲ طرح از محل اعتبارات اشتغال فراگیر، اشتغال روستایی و مشاغل خانگی با مبلغ ۲۲۰ میلیارد تومان، برای ۵۷ هزار نفر در استان فرصت شغلی فراهم شده است.
حسینی با بیان این‌که در مجموع از محل اعتبارات اشتغال فراگیر، روستایی و مشاغل خانگی ۲۲۰میلیارد تومان طرح به بانک‌ها معرفی شده است، خاطرنشان کرد: از ۵۷ هزار فرصت شغلی، ۴۰۵ طرح از محل اشتغال فراگیر و ۱۵۲ طرح از محل تسهیلات روستایی و یک هزار و ۲۹۵ طرح از محل اشتغال مشاغل خانگی بوده است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز