روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۰۳
روزنامه ساقی آذربایجان
اختصاص ردیف اعتباری ویژه از سوی دولت برای رویداد تبریز ۲۰۱۸

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی از اختصاص ردیف اعتباری ویژه از سوی دولت برای رویداد تبریز ۲۰۱۸ خبر داد.
مرتضی آبدار در جلسه مشترک ستاد ملی سیاستگذاری و ستاد برنامه ریزی استانی تبریز اظهار داشت: رهنمون های مقام معظم رهبری مبنی بر استفاده حداکثری از پتانسیل گردشگری در کشور وظیفه تمامی مسئولان را در این زمینه سنگین تر می کند، همچنین رئیس جمهور کشور نیز همواره تاکید بالایی بر استفاده از این بخش داشته اند.
وی ادامه داد: در راستای برنامه ریزی برای تبریز ۲۰۱۸، در مجموع هفت جلسه استانی با ۴۸ مصوبه تشکیل شده است و برنامه زمان بندی پروژه ها در سه قسمت پروژه های کوتاه مدت که ۳۸.۸۹ درصد پروژه ها را شامل می شود، میان مدت با سهم ۵۰ درصد و بلندمدت ۱۱/۱۱ درصد انجام شده که کلیه پروژه ها باید ادامه دار باشد.
آبدار افزود: در این راستا میزان اعتبار در حوزه تملک ۶۶۹ میلیارد و در حوزه هزینه ای ۹۶ میلیارد که ردیف اعتباری ویژه از سوی دولت خواهیم داشت.
وی ادامه داد: به منظور بهره گیری از پتانسیل های ویژه گردشگری، پنج مسیر گردشگری را در تبریز ایجاد کرده و خانه های تاریخی و موزه ها به هم وصل شده اند.

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان از ایجاد سامانه جامع گردشگری ۲۰۱۸ خبر داد و گفت: اطلاعات تمامی زیرساخت های گردشگری در این سایت آمده، از سوی دیگر تاسیس خبرگزاری تبریز ۲۰۱۸ در دو زبان فارسی و انگلیسی از دیگر امور انجام یافته در این راستا است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز