روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۳/۰۸
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 338
  • 351
  • 1,279,871
اختصاص ردیف ویژه بودجه «گردشگری تبریز ۲۰۱۸» در برنامه و بودجه سال ۹۶ کشور

شهردار تبریز بر لزوم اختصاص ردیف ویژه «گردشگری تبریز ۲۰۱۸» در برنامه و بودجه سال ۹۶ کشور تاکید کرد.
به گزارش شهریار، صادق نجفی، در نشست مشترک با استاندار آذربایجان شرقی و نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: همان‌طور که پیش از این نیز بارها تاکید کرده‌ایم، بحث «تبریز ۲۰۱۸» یک موضوع در محدوده تبریز و استان نیست، بلکه ظرفیت ارزشمندی است که می‌تواند بخشی از اهداف گردشگری و اقتصادی کشور را پوشش دهد؛ با این حال، متاسفانه توجهات و حمایت‌های ملی از این چشم‌انداز، مطابق انتظار نیست.
وی با مقایسه جایگاه بین‌المللی تبریز و برخی از شهرهای کشور، اظهار داشت: هم‌اکنون شاهدیم که برخی از شهرهای کشور که حائز عنوان بین‌المللی شده‌اند، از حمایت‌های ملی بودجه‌ای و رسانه‌ای برخوردارند؛ از این رو از استاندار خدوم و نمایندگان محترم، انتظار داریم با رایزنی‌های لازم، این موضوع را در مورد «تبریز۲۰۱۸» نیز عملی کنند.
شهردار تبریز با اشاره به این‌که بودجه سال ۹۶ از سوی دولت به مجلس ارائه شده، متذکر شد: پیش‌بینی ردیف مشخص برای تبریز ۲۰۱۸، از سوی نمایندگان، می‌تواند در این خصوص مثمرثمر باشد و عموم مجموعه‌ها و دستگاه‌های کشور را به حمایت‌های ساختاری و تشکیلاتی، از این فرصت بین‌المللی مجاب کند.
نجفی ادامه داد: در شرایطی که وضعیت ساختاری، استخدامی و بودجه‌ای شهرداری‌ها، از نابسامانی‌های قانون‌گذاری در مضیقه است، ایجاد این ردیف ویژه، می‌تواند به عنوان حداقل مطالبه مدیریت شهری تبریز، به پیشرفت برنامه‌های اجرایی و محتوایی تبریز ۲۰۱۸ منجر شود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز