روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۰/۲۶
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 77
  • 771
  • 1,433,713
اختصاص ۲۰۰ هزار میلیارد تومان به بخش رفاه در بودجه

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس از اختصاص ۲۰۰هزار میلیارد تومان به بخش رفاه اجتماعی در بودجه سال ۹۸ خبر داد.
سلمان خدادادی در نشست شورای هماهنگی مدیران ادارات و سازمان‌های تابعه وزارت در آذربایجان‌شرقی که در تبریز برگزار شد با تشریح اقدامات صورت گرفته از سوی مجلس شورای اسلامی، اظهار کرد: افزود: در اختصاص بودجه نسبت به سال گذشته افزایش داشته‌ایم که این امر می‌تواند در برنامه‌ریزی و هماهنگی و اجرا، اثربخش واقع شود.
وی متناسب‌سازی و افزایش حقوق بازنشستگان را از موضوعاتی خواند که در کمیسیون اجتماعی مجلس با حضور نمایندگان دولت کمیسیون بودجه و اقتصاد مجلس مورد بحث و بررسی قرار گرفته است، افزود: این کمیسیون برای حل و فصل موضوعات و مشکلات موجود تلاش می‌کند.
خدادادی با اشاره به اینکه در بخش‌های مختلف به دنبال رفع موانع پیش‌رو هستیم، تصریح کرد: علاوه بر بودجه پیشنهادی در لایحه ۹۸ منابع بودجه‌ای پیش بینی و تامین شده است که در سایر بخش‌ها هم به دنبال افزایش بودجه سازمان‌های مربوطه هستیم.
رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس، وجود شریعتمداری را در راس وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی یک فرصت خواند و گفت: باید از تمام ظرفیت‌ها در راستای پیشبرد اهداف و برنامه‌های تعیین شده استفاده کنیم تا بتوانیم خدمات ماندگاری را در این حوزه ارائه کنیم.
وی در ادامه بر همت و تلاش جمعی مجموعه مدیران این وزارتخانه تاکید و افزود: باید پیشنهادات سازمان‌ها موضوع بندی و ارائه شود تا با تشکیل جلسات مشترک بتوانیم مشکلات اساسی را در مجلس طرح و به تصویب نمایندگان مجلس برسانیم.
رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس مدیران مجموعه ادارات و سازمانهای تابعه را در آذربایجان‌شرقی لز جمله مدیرانی دلسوز و با انگیزه خواند و ابراز امید واری کرد: امیدواریم با حضور این مدیران شایسته بتوانیم خدمات ارزشمندی را به آحاد مختلف مردم ارائه کنیم.
وی در پایان گفت: ۲۰۰هزار میلیارد تومان به بخش رفاه اجتماعی در بودجه سال ۹۸ اختصاص یافته است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز