روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
اختصاص ۶۷ میلیارد اعتبار عمرانی برای دهیاری های آذربایجان شرقی

مدیر کل امور روستایی و شوراهای استانداری آذربایجان شرقی از اختصاص ۶۷ میلیارد ریالی برای پروژه های عمرانی دهیاری های آذربایجان شرقی در طول سال گذشته و سه ماهه اول سال جاری خبر داد.
تقی کرمی در مراسم گرامیداشت روز ملی دهیار اظهار داشت: در استان آذربایجان شرقی هزار و ۹۱۲ دهیار داریم و امروز از هر بخش سه نفر از دهیاران را به این مراسم دعوت کرده ایم که فلسفه همایش، تجلیل از دهیاران و استفاده آن ها از دیدگاه های مسئولان حاضر در مراسم است.
وی ادامه داد: دهیاران حاضر در این مراسم طبق شاخص های متنوع انتخاب شده و چندین نفر از این افراد که دارای بیشترین امتیاز هستند، مورد تجلیل ویزه قرار می گیرند.کرمی در خصوص عملکرد این اداره کل در زمینه افتتاح طرح های عمرانی گفت: اختصاص ۶۷ هزار و ۴۹۱ میلیون ریال اعتبار عمرانی به تعداد ۲۴۲ پروژه در سال ۹۵ و سه ماهه سال ۹۶ از جمله این امور بوده است.
معاون استاندارشکری نیز در این مراسم گفت : ما متناسب با نیاز روستاها نمی توانیم اعتباری به آنها اختصاص دهیم، از سویی تحویل ماشین آلات بی کیفیت به این دهیاری ها نیز قابل توجه است که مشکلات اساسی ایجاد کرده که اگر بتوانیم کیفیت لازم به این ماشین آلات بدهیم، عملکرد دهیاری ها بالا خواهد رفت.
شکری همچنین عدم ثبات شغلی این افراد را از مهم ترین مشکلات این افراد دانست و خواستار اقدام جدی در این راستا شد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز