روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۳
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 1,575
  • 1,696
  • 1,392,436
اختصاص ۱۰۰ دستگاه اتوبوس ویژه روز جهانی قدس

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه از اختصاص ۱۰۰ دستگاه اتوبوس ویژه روز جهانی قدس خبر داد.
فرخ جلالی با اعلام این خبر گفت: آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به عنوان روز جهانی قدس نام گذاری شده و هر ساله در این روز مردم ایران اسلامی با شرکت در راهپیمایی انزجار خود را از صهیونیست هاو استکبار جهانی و حمایت خود را از مقاومت مردم فلسطین اعلام می کنند.
وی افزود: علاوه بر اختصاص یکصد دستگاه اتوبوس ویژه راهپیمایی روز جهانی قدس، ناوگان اتوبوسرانی باتمامی توان در خطوط شهری وحومه کارجابجایی مسافرین رابرعهده داشته وبعدازاتمام مراسم راهپیمایی مرحله دوم خدمات رسانی به مراسم عبادی و سیاسی نماز جمعه آغاز خواهدشد.
جلالی تصریح کرد: اتوبوس های مورد نیاز مساجد و ارگان های معرفی شده از سوی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی از طریق واحد گشت این شرکت تامین و تا پایان مراسم در اختیار نهادهای درخواست کننده قرار می گیرد.
وی درپایان تاکید کرد: در زمان اجرای مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس تمامی خطوط شهری و حومه طبق برنامه ریزی انجام یافته خدمات رسانی خود را ادامه خواهند داد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز