روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 668
  • 745
  • 1,382,092
اختصاص ۵۰ میلیارد ریال تسهیلات مشاغل خانگی در آذربایجان شرقی

مدیر اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی از اختصاص ۵۰میلیارد ریال تسهیلات با بهره ۴درصد برای مشاغل خانگی خبرداد و گفت:۲۵ رشته مشاغل خانگی به طرح های قبلی اضافه شده و ادارات مربوط می توانند نسبت به ثبت نام متقاضیان در سامانه اقدام کنند.
یونس طاهری در کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری ملکان گفت: تا سال گذشته تسهیلات برای واحدهای تولیدی با ۶۰پیشرفت پرداخت می شد اما امسال به طرح ها و واحدهای تولیدی ایجادی تسهیلات پرداخت خواهد شد.
وی افزود: این تسهیلات از محل تبصره ۱۸پرداخت می شود و تمامی دستگاه های اجرایی در استان باید نسبت به ثبت نام افراد متقاضی، طبق شرایط و براساس آورده خود اقدام کنند.
طاهری خاطرنشان کرد: این طرح علاوه بر اعطای تسهیلات به واحدهای راکد و نیمه تمام است و هیچگونه محدویتی نیز ندارد.
فرماندار ملکان نیز از احیای صنعت نخ ریسی و جهره بافی در این شهرستان خبرداد و افزود: در روستاهای حاشیه دریاچه ارومیه از جمله روستای یولقونلوی جدید جایگزین معیشت ۱۲۰ کشاورز شده است.
محمدباقر خانی گفت: اقدامات اولیه ثبت این صنعت که در آستانه فراموشی بود به عنوان آثار ناملموس به نام شهرستان ملکان انجام یافته است و با ثبت آن جهره بافی در این شهرستان رونق خواهد یافت .
وی همچنین با اشاره به مطالبه یک هزار و ۲۰۰میلیاردی بانک کشاورزی ملکان افزود: متاسفانه تعداد محدودی از افراد تسهیلات گرفته از پرداخت مطالبه بانک خودداری می کنند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز